Stránky

neděle 24. dubna 2016

Květinové písmenko, loudavý víkend a princezna "E"

Sedím zkroucená na nepohodlné průhledné židli u průhledného stolu. Venku se smráká a Johni připravuje večeři. Hrají mi tu Night Beds. Čas od času si brouknu taky. Taková moje nedělní idyla na psaní blogu. Za chvíli se Johni zeptá, kolik papriček do té dnešní. A já už mám připravenou vždycky stejnou odpověď - "akorát" (to znamená totiž v češtině i v norštině to samé :). Johnimu se klasicky zase utrhne ruka. Už znám ten jeho trik.

Těším se na domácí pizzu. Těším se na tu domácí pohodu.  
Připomíná mi naše dlouhé norské večery.

Víkend byl plný fotografování (hned v sobotu jsme měli v hubu workshop o flat-lay a produktových fotografií od Adriany a Jaroslava Holubových) a taky byl plný návštěv princezny.  Dneska jsme si s Johnim střihli bezhlavé courání po Praze vynikající zelňačku a čaj s kapkou pepře, vášnidiskuze o firmě a kam pojedeme v létě a spousta dalších milých momentů. A pro vás mám z toho víkendového lenošení pár fotek. 
Víkend se točil především kolem malé princezny, která jen tak v úterý vplula do našeho života. Tedy jejich. Ale ten náš taky poměrně pootočila. Vůbec si nedokážu představit, že bych tohle všechno s mojí Barunkou prožívala ze severu. Urvalo by mi to srdce, nebo bychom po chvíli prošustrovali všechny peníze za letenky do Prahy. 

A taky vůbec nedokážu pochopit, jak moc lásky můžete cítit k tak malému človíčku, který se ještě před pár dny nechal rozmazlovat u ségry v bříšku. 

Dneska jsme malé "E" vyzvedli nádherné květinové písmenko. Je větší než mimi a nádherné voní. Chtěli jsem princezně udělat krásné přivítání v jejím prvním doma. A jedna "rada" pro vás - do obchůdků s rozkošným minioblečením pro miminka nechoďte jen tak nakouknout... hehe :)) Vždycky tam něco koupíte...Tak vítej na světě, Elizabeth Vida. Budeme tě se strejdou Johnim učit salta a pravou norskou rybí polévku. A nesmírně se na to oba těšíme. Bejt tetou je tak nádhernej pocit. 

Krásné nedělní spaní, nebo pondělní vstávání.
Vaše TerezaInOslo 


Květinové písmenko je z květinářství Metamorphosis (sponsored)

11 komentářů:

 1. Krásné jméno!! A být mámou je ještě lepší, Teri.. 😉 Tereza Rich.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný článek a to květinové písmeno je boží. Užívej si být tetou.
  Sweet Life with Lena

  OdpovědětVymazat
 3. krásne fotky ! :)

  http://andrea-de-blog.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 4. A co teprve az budete mamou:-). Vsem hlavne zdravi.
  A pismeno uzasne. M.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc, moc krásný článek. Konečně umím slovo v norštině XD

  OdpovědětVymazat
 6. Moc krásný článek, Terezko:)

  www.stylishcoffee.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Vitame na svet dalsi slecnu s nadhernym jmenem.
  Misa s Elizabeth

  OdpovědětVymazat
 8. Hned jak jsem si přečetla nadpis, ve kterém stálo princezna E tak mě napadlo jestli to nebude Elizabeth (hrozně se mi to jméno líbí). A hele, ona je to fakt princezna s tím nejkrásnějším jménem, pro které mám slabost :)
  To květinový E je naprosto dokonalý a roztomilý. Nechala bych si ho líbit i když jsem už velká holka. Klasika,celá já :)
  Tak ať malá roste jen do krásy a dělá pořádné rošťárny :).

  Hezký zbytek pondělí, Jitka

  OdpovědětVymazat
 9. Má doopravdy nádherné jméno, úplně jako královna! A to květinové písmeno je úžasný dárek.
  Užívejte si, jak to jde. A malé princezně přeji všechno dobré.

  OdpovědětVymazat