Stránky

středa 10. února 2016

Skandinávský styl v Elite Bloggers Hub a jaké překvapení se zítra chystá?

Je úplně normální středa. Pozoruju labutě. Venku se smráká a Johni se tak roztomile zamračeně soustředí a buší do klávesnice. Mám kolem sebe takový ten pracovní binec, několik tužek, krabičku od snědeného čokoládové dortíku, rozházené počmárané papíry a tumbler plný heřmánkového čaje.

Vždycky, když se rozhlédnu kolem sebe, musím se 
štípnout, že je to opravdový.

Tak jsem si říkala, že bych vás mohla vzít na krátkou virtuální prohlídku místa, kde trávíme většinu našeho času. Je to tu skandinávské, tak tipuju, že zrovna vám, se tu líbit bude :) Chcete?
Hub se začíná pomalu, ale jistě stávat druhým obývákem pro naše blogerky a je nám v něm skvěle. Nachází se hned na nábřeží a za první republiky v tomto bytě bydlel samotný Jan Malypetr - teď mohu využít své politologické vzdělání (na blogu asi poprvé a naposled) pravicový ministerský předseda československé vlády.

Měli jste nás vidět v prosinci, kdy jsme tu na tajňáka všechno připravovali. Celé noci jsme tu sestavovali židle, montovali světla a gauče, servaní jak rybíz jsme se tu ládovali pizzou a při otevíračce jsme tu samou radostí z nadšení našich blogerek zamačkávali slzy. Teď tu jsme každý den a sdílíme tu tu milou tvořivou atmosféru.


Tak já vás už nebudu napínat. Pojďte dál... 
Zouvat se nemusíte.
Všechno to, co vypadá seversky, jsme do hubu dostali od mojí oblíbené Martiny Svadbíkové, která stojí za naprosto famózním e-shopem Nordic Day a Bella Rose. Tam rovněž všechny tyhle skvosty seženete. 

Pro mě je to oáza klidu. Oáza severu.
Děkujeme! A teď přichází ta největší pecka. Zítra u nás v hubu slavnostně otevíráme Olympus ROOM - plně vybavený fotoateliér, ve kterém budou moct blogerky fotit ostošest. Olympus tu rovněž bude pořádat i nejrůznější fotografické workshopy a já už se nemůžu dočkat, až vám celý ateliér ukážu. Je to totiž něco skvostného a neuvěřitelného. To budou fotky!

Jako dneska si pamatuju ten moment, kdy John Erik přišel 
s větou: "Tereza...? I have an idea..." :) Miluju ten moment, kdy myšlenku proměníte v realitu.

Tak jestli jste zvědaví, jak bude Olympus ROOM vypadat, můžete sledovat Snapchat TerezaInOslo (používám ho jen za famózních okolností :), nebo ostatní Elitky. 

Tak krásný večer a přeměňte nějakou tu vaší myšlenku. 
Uvidíte, jak vám bude nádherně.

Vaše TerezaInOslo

22 komentářů:

 1. No vypadá to naprosto neskutečně!!! :) Fakt je to nádherný.
  simmyss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Fakt krásne... (: a gratulujem k splnenému snu
  Daniela

  OdpovědětVymazat
 3. To je taková nádhera, jsi moje velká inspirace! Když tvrdě bojuješ, život ti nakonec přinese ovoce. Ty jsi toho důkazem:)

  OdpovědětVymazat
 4. Miluju všechny ty fotky Hubu. Nemůžu se jich nabažit. Z toho místa dýchá pohoda a klid a tvořivost. Máš fakt cit. Kdybys nebyla bloggerkou mohla by si být z fleku designérkou :). Nechceš dělat kurzy jak si designově a hlavně po skandinávsku zařídit bydlení? Byla bych tvým prvním účastníkem. A vsadím se, že ne posledním ;)

  S Olympus room je to skvělá myšlenka a je super, že tam i Olympus může pořádat nějaké workshopy. Už to zní asi jako klišé, ale opravdu Vám fandím.

  Krásný den, Jitka.

  OdpovědětVymazat
 5. Fotky nadherne, misto musi byt fajn, a Olympus Room bomba. At se dari! Marcela

  OdpovědětVymazat
 6. Úžasné fotky !
  www.chauml.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Nadhera, to se to musi krasne pracovat! ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné, dokonalé, jedinečné. Nějak takhle si dokážu představit svůj byt. Terezko, stvořili jste něco skvělého. :)

  Sweet Life with Lena

  OdpovědětVymazat
 9. Miluji tvůj blog a tvou pozitivitu. Ten severský styl je mi pokrevně blízký. Každý den se těším na tvé články plné energie a Olympus Room je vážně něco! :) Ať se ti i nadále ve všem daří.

  OdpovědětVymazat
 10. ...koukám na ty skoro DSW EAMES CHAIR židle...jinak krásný!

  OdpovědětVymazat
 11. Wow, naprosto nádherné ;)
  without-cocolate.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 12. Je to všechno krásné, jen kdyby to mělo nějaký smysl..

  OdpovědětVymazat
 13. No to je mi ale při čtvrtku pozitivní myšlení...😂😂😂

  OdpovědětVymazat
 14. Takové chladné a neosobní, tam bych se cítila jako v IKEA, chtelo by to trochu citu a osobitwho stylu, tohle je tak chladne a na efekt "dokonale", az to hezke neni..ale chapu ze musite vyjit vstric tem, co vam to plati a zaridit to v jejich stylu. Skoda, nic to nevypovida o tvurcich nebo o blogerkach, ktere tam maji tvorit:-/ Na druhou stranu, ty blogerky uz jsou stejne jen placena reklama, tak se to k nim vlastne hodi!:-)

  OdpovědětVymazat
 15. Já pořád nevím, v čem jsi tak tvrdě Terezko bojovala. Jsi mladá, krásná a zdravá. Jsi předurčena k úspěchu, tak jaký pořád boj? A navíc tvrdý... OMG.

  OdpovědětVymazat
 16. Skandinavský styl miluju :) a díku němu je Hub ještě lepší

  OdpovědětVymazat
 17. Nádherné, na vlastní oči ještě více.
  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat