Stránky

neděle 14. února 2016

FRESH NEWS: Nedělní ráno na zamrzlém fjordu

Probouzím se do nádherného dne. Jede se na výlet. Po včerejším dni plném uklízení, vyklízení, balení a cídění si dávám na pár hodin pauzu a jedu za mou milovanou Mashou. A Umkou. Jdu pěšky na autobus 83, který mě odveze podél pobřeží až na Fiskevollen. Procházím kolem mé oblíbené Bjørviky. Je ticho. Klid. Nikde nikdo. Je neděle přeci. Jedno nádherné prosluněné nedělní ráno...

 Užívám si každý doušek norského vzduchu a každý pohled 
na to nádherně klidné moře.A vás bych chtěla vzít s sebou na výlet. Alespoň takhle virtuálně. Jo a protože mi denně chodí dva až tři emaily od vás, kteří plánujete jet na výlet do Osla - chystám se na psaní rozsáhlého článku o tom, kam v Oslu zajít, kam na procházku a kde se dá skvěle posedět na dobré kávě. 

A jestli máte nějaké konkrétní přání - lup s tím do komentáře.
Děkuju!
Tak nádhernou neděli a Johni zdraví. 
Vaše TerezaInOslo


16 komentářů:

 1. Ahoj Terez,ještě jsem Ti nepsala,tak to musím napravit.Tvůj blog je prostě SUPER.Tak okouzlující fotky a takové pěkné čtení pokaždé co to jen otevřu.Právě dopíjím kávičku a chystáme se ven,ale musím Ti to napsat....že se vždycky těším na Tvůj nový příspěvek odkudkoli.Užívejte si s Johnim tu krásu a hl.piš a přispívej dáááál.Jitka

  OdpovědětVymazat
 2. Teri, krásné fotky jako vždy! Na tipy z Osla se moc těším! Nebyli jste taky někdy na výletě v Bergenu? Chystáme se tam v srpnu, tak by se mi nějaké tajné tipy hodily :)) Krásný den!

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Terez :) v tom článku o Oslu by mne zaujal i nějaký hotel, který bys doporučila (dobrá lokalita, ne milion za noc :D, ...), pokud bys o nějakém věděla. Taky co určitě při návštěvě Osla nevynechat a kudy na ty nejkrásnější místa :)). Moc děkujeme a hezký zbytek neděle ♥. D.

  OdpovědětVymazat
 4. Hezký fotky ;) My se chystáme do Norska, ale do přírody. Hlavně hory, fjordy atd... Kdybys měla nějaký tipy kam, písni :)
  Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné fotky! A ten pejsek!
  without-chocolate.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Úžasné. My jsme byli v Norsku na podzim a zamilovali jsme si to tam :-)
  Příspěvek na https://mladivtrapu.wordpress.com/2016/02/07/norsko/

  OdpovědětVymazat
 7. Otázka 1: kdy do Osla raději nejezdit?
  2: na co či na koho si tam dát pozor?
  3: jedna věc bez které se z Osla nesmíš vrátit?
  Díky!

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné, úžasné fotky. A tobě to s hafanem neskutečně sluší. Doufám, že opuštění bytu nebylo příliš náročné a ty sis mohla zavzpomínat na všechny dobrodružství, co jste tam zažili. :)

  Sweet Life with Lena

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj Terko :) musím ti říct, že od doby co si pamatuju jsem teplomil jako celá moje rodina...vždy jsem chtěla jen a jen za sluníčkem na jih a nejlépe se plácnout na záda na pláž v půlce týdne se otočit, abych se nespálila a když projíždím tvůj blog a fotky z krásného Norska tak bože...chci na sever! :) a pak až úplně nahoru abych viděla tu krásu polární záře i když už teď vím, jak budu vymrzlá :)(pak asi bodne ten jih a teplíčko :)) ten můj chtíč po severu ještě teď víc umocňuje, že mám čtecí maraton Jo Nesbo..:) děkuju ti za ty krásný fotky a příběhy a už teď tě proklínám, že má penežka zapláče, až tam pojedu :)
  Míša

  OdpovědětVymazat
 10. Na článek o Oslu se velmi těším. Chtěla bych ho někdy navštívit!

  NEPLECHA NA PLECHU

  OdpovědětVymazat
 11. Terez poprosila bych jeste vzpomenout kramky s kytickama, dekoracema ci potravinama, ktere stoji zato prohlednout. Dekuji. Tesim se, ze Ti takhle vsechno vychazi. :)

  OdpovědětVymazat
 12. Terezko, já bych moc rada za tipy, kde se ubytovat a zkušenosti s letenkami, na článek už se moc teším! Ráda Té ctu,Jitka

  OdpovědětVymazat
 13. Krásný článek,jako vždy :) !
  Norsko je země ,do které bych se chtěla hrozně moc podívat ! Líbili by se mi třeba články o místních kavárnách nebo nějakých pěkných místech,které navštívit :) !

  http://runeatandtravel.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 14. Já jsem teďko v lednu byla v Trondheimu a skutečně potvrzuji, Norsko je krásná země.. Nestačilo mi to, chci tam jet zas, tentokrát jako turista a na dýl... Začínám si na to spořit :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Znovu a znovu musím psát, jak jsi ty sama jsi motivující. Obdivuju, že na to vše máš energii a stíháš psát blog, trénovat atletiku a to všechno. Nejsou tvé dny delší než ty mé?

  Jsi mi důkazem, že i moje sny se splní. Jen to bude chtít ještě hodně síly a hodně trpělivosti. Ale jak říkáš, zvládla si to ty - obyčejná holka z Čech, tak proč by to nemohla dokázat kterákoliv další z nás?

  OdpovědětVymazat