Stránky

pátek 22. ledna 2016

FRESH NEWS: Našla jsem ji, tu spokojenou holku v Praze

Tak na rovinu, jo? Ty první měsíce v Praze byly dost krušný... hledala jsem sama sebe, tu holku, co má ráda norskou pohodu, ale zároveň chce něco víc. 

Ukázat světu, že to jde. Že štěstí je všude. 
Nejenom v Norsku.

A je jedno, jestli bydlíte v baráčku s výhledem na fjord (v tom jsem teda ještě nikdy nebydlela), nebo v mini podkrovním bytě na Plzeňský (v tom už ano :).
Našla jsem jí. Sama v sobě. Že to ale trvalo, ale je to ten nejlepší poklad na světě. 

A až ho zase jednou ztratím, zas ho najdu! 
To se nebojím.


Vaše TerezaInPraha

7 komentářů:

 1. Terezko, jsem moc ráda, že jsi zpátky v Praze. Není to dlouho, co čtu Tvůj blog, ale chci ti vážně poděkovat za tu práci, kterou děláš:) Bohuže už moc lidí, blogerů, dnes nepíše. A je to pochopitelné. Čtenáře zajímají hlavně fotky a čtení je zdržuje. A proto jsem hrozně vděčná za všechny inspirativní blogery, kteří to nevzdávají a rozzáří nám dny krásnými fotkami, ale i nádherným článkem. Děláš skvělou práci a naše dny hezčími:)

  www.stylishcoffee.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veroniko, moc děkuju :) Nádherný komentář, který mě zas trochu pošťouchne, že to má smysl :)

   Krásný zasněžený den.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Ty fotky zasněžené Prahy jsou božíííí... Každý rok v zimě doufám, že napadne aspoň půl metru sněhu! Letos se mi to asi splní. Akorát jsem se uťala o kontinent vedle... :-) Zrovna hlásili ve zprávách, že "můj" půlmetr sněhu bude padat v USA.
  Bebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda :) Tak držíe palce, ať si to všichni hezky v klidu užijete :)

   Krásný den.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. Nedávno jsem objevila tvůj blog a musím říct, že je skvělý! Strašně krásně napsané články a fotky zasněžené Prahy jsou ještě krásnější. Moc ráda čtu tvůj blog a vždy mi rozzáří úsměv na tváři. 💕

  OdpovědětVymazat