Stránky

pátek 13. listopadu 2015

FRESH NEWS: Pár těch instagramových, severských, nabitých energií a dobrou náladou

Tak my jsme odpočatí, nadýchaní čerstvého vzduchu, vyprocházkovaní po pláži, napucnutí norskýma lahodama, vynávštěvovaní (to je slovo! :), ofoukaní a plní té správné severské pozitivní energie. Zrovna teď se cpeme pálivýma nudlema se třema papričkama a za chvíli padáme do peřin. Dneska jsme letěli už brzo ráno, a protože nebylo lepší spojení - letěli jsme s tříhodinovým přestupem v Bergenu. A jestli byste se někdy chtěli podívat do Bergenu, tak bacha -  Bergen je nejdeštivějším městem Norska (někde se uvádí, že i Evropy) a prší tam v průměru 213 dní /rok. My jsme v Bergenu byli třikrát a pršelo dvakrát :) Klíží se mi oči a chci skočit do tý postele plný polštářů... 

Vy se zatím můžete pokochat pár momentkama... 

Procházka po zásnubní pláži nesmí nikdy chybět :)


Náš dárkový kufřík pro novorozenou Mie z obchůdku Hugo Chodí Bos
Miluju severské útulno
Koupila jsem si naprosto úžasnou věc - omalovánky pro dospělé.
Před během po pláži (po běhu jsem vypadala značně spokojeněji :)
Domů jedině lososa ...


Tak nádherný a úspěšný den :)Vaše TerezaInPraha

12 komentářů:

 1. Krásné momentky :) do Bergenu jsme s manželem při dovolené v Norsku taky zavítali a koukám, že jsme měli asi pěknou kliku - nepršelo a dokonce svítilo sluníčko ;) Dovolenou v Norsku pořád považuji za nejkrásnější dovolenou, možná i proto jsem rok dva zpátky začala číst tvůj blog :) Tak hezký den oběma :)

  OdpovědětVymazat
 2. Terezko,
  perfektní fotky , zase jsem si pokoukala :)
  Mějte se moc krásně.
  Renča

  OdpovědětVymazat
 3. tam to musi byt nadherny ! ja ze severskych zemi byla jen ve Svedsku v lete, ale stejne jsem si tu prirodu tam uzivala :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 4. Ten obchůdek s hračkami miluji:) Často bych tam nakoupila i pro sebe:)

  www.stylishcoffee.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Úžasné fotky! Díky za sdílení úžasné norské jedinečné atmosféry! Så koselig! :D

  OdpovědětVymazat
 6. To jsou tak nádherné fotky :) !

  runeatandtravel.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. I když znám Bergen jenom z fotografií a videí, miluju tohle město. Ty nádherné, barevné staré domy přímo o moře, tu jedinečnou atmosféru. Taky je to rodné město skvělého norského zpěváka - Kurta Nilsena. Nenarazili jste na něj někdy, náhodou, při svých toulkách a pobytu v Norsku? :-) Doporučuji navštívit jeho koncert. Je to neuvěřitelně pozitivní člověk a proto odhaduji, že by se Vám zalíbil stejně jako mě. Je to skvělý zpěvák a pozitivní energie z něj přímo tryská - čiší z něj radost, dobrosrdečnost, skutečná vášeň a láska pro hudbu.

  Norsko, jsi v mém srdci for ever! :)
  Přeji krásný pobyt v úchvatné zemi, užívejte krásy Skandinávie a dál sdílejte fotky její drsně romantické přírody!
  S láskou, Verča

  OdpovědětVymazat
 8. I když znám Bergen jenom z fotografií a videí, miluju tohle město. Ty nádherné, barevné staré domy přímo o moře, tu jedinečnou atmosféru. Taky je to rodné město skvělého norského zpěváka - Kurta Nilsena. Nenarazili jste na něj někdy, náhodou, při svých toulkách a pobytu v Norsku? :-) Doporučuji navštívit jeho koncert. Je to neuvěřitelně pozitivní člověk a proto odhaduji, že by se Vám zalíbil stejně jako mě. Je to skvělý zpěvák a pozitivní energie z něj přímo tryská - čiší z něj radost, dobrosrdečnost, skutečná vášeň a láska pro hudbu.

  Norsko, jsi v mém srdci for ever! :)
  Přeji krásný pobyt v úchvatné zemi, užívejte krásy Skandinávie a dál sdílejte fotky její drsně romantické přírody!
  S láskou, Verča

  OdpovědětVymazat
 9. Antistresové omalovánky frčí a jsou boží.., nakoupila jsem v Luxoru pro dceru i kolegyně v práci :-))

  OdpovědětVymazat
 10. Krásné fotky! Doufám, že se tam také jednoho dne podívám <3

  WORLDNEEDSWOMEN

  OdpovědětVymazat
 11. Vůbec tvůj blog neznám, tak listuju a narazím v tomhle článku na tu první fotku, tak jsem si řekla, že když jsi v Oslu, tak sis našla asi nějakého Nora a pak si přečtu, že fakt jo. Manžel svůj původ opravdu nezapře, moc vám to spolu sluší :)

  PS: Teď jen doufám, že původně nepochází třeba z jiné země :D

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj, chci se zeptat... Přestěhovala jsem se do Anglie a chtěla bych začít běhat. Potíž je v tom, že netušim, co si koupit na sebe, aby mi bylo teplo a bylo to nepromokavé. Vůbec se ve sportovním oblečení nevyznám, mohla bys mi prosím poradit? Děkuji :-)

  OdpovědětVymazat