Stránky

sobota 3. října 2015

FRESH NEWS: Ta sobotní rána a sesterská láska

Ach ta sobotní rána, kdy sama se sebou bojuju, jestli se vyhrabu z té vyhřáté postele zaklíněná do Johniho nohou a rukou, nebo tam zůstanu až do neděle... Vylezla jsem. A svoje tělo a mysl odměnila jógou.Kdybyste mi někdo před pár lety oznámil, že mě bude bavit jóga, klepala bych si na čelo, asi stejně tak, jako kdybyste mi někdo oznámil, že se dobrovolně přestěhuju zpátky do Prahy. Ale... jisté věci se mění. My se měníme. Naše názory se mění. Rostu. Dospívám. Hledám, co v životě chci a co je pro mě důležité.

Dneska ráno jsem si uvědomila, jak neuvěřitelně moc mi chyběla ta volnost být s těmi, kteří jsou mi nejbližší. 

Neustále se mi po někom stýskalo. Neustále jsem měla výčitky, že mi něco uteče. I když jsem si namlouvala, že jsme vlastně pořád spolu. Nebyly jsme. Dneska ráno jsme byly u mojí Barunky na snídani. Jen tak. Spontánně. A já jsem cítila, jak ohromně šťastná a vděčná jsem za každou takovou chvíli. Jak mi, sice jen ta krátká vzdálenost, vryla do srdce, jak moc miluju svoje nejbližší. A jak nám máma vždycky říkala, že máme spolu neuvěřitelné sesterské pouto, které nikdo nikdy nerozdělí. 


A krásně načančaná snídaně? Tu miluju, ale vlastně čert to vem. Protože tady jsou mnohem důležitější jiný věci. Mám Tě ráda, Barunko moje!

Jsem tím celá nějaká dojatá, tak možná jen -  hýčkejte si ty vaše nejbližší ségry a bráchy. Jsou to jedni z těch lidí, kteří tu pro vás budou ať se děje, co se děje. 

Vaše TerezaInOslo

14 komentářů:

 1. Mám 3 sestry a z celého ♥ je miluju ! Krásně napsané Terezko.
  Hezký den.
  Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ségry jsou nejlepší :) Moc je ode mě pozdravujte, Petro :)

   Krásný úspěšný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Terezko, z příspěvku je cítit, jak sis začínající den užila! Snídaně je i moje nejoblíbenější jídlo dne, obzvláště, když je možné si jí vychutnat s nejbližšími...
  Díky taky za inspiraci z formátu "fresh news", jak to nazýváš. Mně osobně se tyhle příspěvky líbí v tom, že jsou autentické a svým způsobem tak trochu intimní:). Krásné dny!

  Aneta z psychoterapeuticky.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, Aneto.

   No, někdy mě to přepadne :)

   Krásný den, Anet,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. v tom právě tkví to kouzlo odloučení.. člověk si uvědomí, co za poklady doma má :)

  OdpovědětVymazat
 4. to je krásný! Stejně je nejlepší takový ten pocit, když nám něco schází a nevíme co, a náhle se to nějak objeví a my jsme nejštastnější :-) Jinak nenapsala by jsi prosím článek, jakou yogu po ránu děláš? máš to podle nějakých videí, nebo podle třeba knížky? :-) krásný zbytek víkendu!

  my-innercare.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Terez, za komentář. Máte naprostou pravdu. Jinak co se týká jógy, nevím, jestli jsem ta pravá, ale třeba něco někdy zkusím vymyslet :)

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 5. Krásný článek, plný štěstí. Já žádné sourozence, ale tak trochu si mě dokopala, abych se domluvila s kamarádkou, kterou jsem čtyři měsíce neviděla. Za to ti děkuju, za tvé úžasně inspirativní články.
  Co se týče jógy, taky bych to chtěla zkusit, ale většinou jsem na trochu jiné sporty. Třeba tenis. Na který dnes jdu a už se moc těším, protože to zkrátka miluju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, Elie,

   mám z toho radost :) Tenis mi moc nejde, ale ohromně mě baví. Třeba mě to někdy naučíte :)

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 6. Tu jogu bych si měla taky vyzkoušet. Je velmi důležité být s někým. Zrovna v týdnu, jsem byla sama doma bez rodiny a kamarádu a bylo to skoro utpení, ale zvládla jsem to. Začínám si jich dost vážit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové odloučení nám všem vždycky trochu otevře oči :)

   Hezký den, Jolno,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 7. ja vzdycky chtela segru, abych mela nekoho, na koho se obratit a s kym si skvele popovidam .. no, misto toho mam dva bratry se kteryma si absolutne nerozumim, navic jsem jeste prostredni :/

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdy jsou i kamarádky jako ségry :) Já jsem zase vždycky chtěla mít i bráchu, aby mě učil lumpačit :)

   Hezký den, Claudia,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat