Stránky

úterý 20. října 2015

FRESH NEWS: Sváteční radosti, rudé růže a vděčné já

Šťastná. 
Vděčná. 
Natěšená.Dneska jsem byla s mojí Barunkou a tátou na svátečním obědě. Šla jsem domů. Nesla si nádherný puget růží a byla jsem šťastná. Do morku kostí. Byla jsem šťastná, že mám tu nekonečnou svobodu vidět se s těma nejbližšíma kdykoliv se mi zachce. Tedy skoro.  

Ani nevíte, jak mě moje zákeřný svědomí vždycky užíralo... Našeptávalo mi tím jízlivým hlasem: "všechno zmeškáš...", "nebudeš tu, když má tvoje ségra narozeniny...", "utečou ti ty nejkrásnější léta s nejbližšími přáteli..." a ano, možná si toho vážím o tolik víc, protože vím, jaké to je, to nemít. A ano, jednou přirozeně přijde den, kdy budeme zase balit kufry a pojedeme na sever. A ano, asi už navždycky mi bude někdo chybět. Třeba teď mi zase ohromně chybí ta Johniho norská rodina.

Tak jen snad obejměte ty vaše nejbližší. Nikdy nevíte, kam vás láska, práce, naděje odvane příště.


Nádherný den, ať je třeba upršený, no a :)

Jo a natěšená jsem, protože jsem se zrovna dozvěděla, že od neděle se bude pár dní cestovat. A vy se můžete těšit na žhavé reportáže z místa činu. Já ten bloggerský svět stejně miluju :) Ne a ne se ho nabažit. Děkuju vám za to! Z celého srdce a s obrovskou pokorou.

Vaše TerezaInOslo

4 komentáře:

 1. Miluju to tvoje štěstí! Hrozně mě motivuješ a já mám pocit, že zvládnu cokoliv, když to zvládáš i ty! :) Děkuji ti za to a měj krásný den!

  OdpovědětVymazat
 2. V tom co píšeš se úplně vidím. Člověk by měl být vděčný za to co "má" a taky za tu "šanci" že vůbec má tu možnost cestovat. A upřímně, naprosto chápu že se jednou na sever plánujete vrátit. Kéž by to bylo tak jednoduché jako třeba the Sims. Stěhování je na tom všem to nejhorší ! Měj se pěkně, můj hlaš už máš :)

  LENNY MALI i DANMARK

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko,moc hezky napsaný a taky opět krásný fotky,prostě se tady vždycky nadchnu.
  Přeji příjemné cestování a užívej si rodiny a štěstí jak to jen jde.
  Renča

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné růže a ten náhrdelník je taky moc pěkný! Za chvilku mě také čeká stěhování do zahraničí a odloučení od nejbližších. I když se budeme vídat málo, budu si těch společných chvil vážit o to víc! =)

  WORLDNEEDSWOMEN

  OdpovědětVymazat