Stránky

pátek 4. září 2015

Jaký je ten pravý důvod, proč bloguju?

Krásné dobré ráno,

vymáčkněte z toho pátečního to nejlepší. To nejlepší pro vás :) Zasloužíte si to. Já jsem si dneska přivstala, abych měla chvilku pro sebe. Teda vlastně pro vás... Poslouchám můj oblíbený playlist "Tuck Me In" a odpovídám na vaše emaily. Miluju je... kousíček jednoho včerejšího jsem se s vámi po souhlasu autorky rozhodla sdílet. 

... "Poslání" Tvých příspěvků mi vždy bylo jasné, ale popravdě řečeno, nikdy jsem si neuměla představit, že se ke svému životu postavím s takovou vervou a chutí jako Ty. Vždy jsem měla pocit, že žiješ krásný život, ve kterém realizuješ to, co sama chceš. A zároveň, že já toto dělat nemohu. Teď vím, že to byl a stále je nesmysl. Rozhodla jsem se udělat ve svém životě radikální změnu. Ráno jsem se oblékla do sportovního a hodinu chodila po Stromovce (běhat kvůli kloubům nemůžu). Vyčistila jsem si hlavu a došlo mi, že můj život může být stejně krásný jako ten Tvůj. Že i já jsem paní svého života, ve kterém musím dělat to, co mě činí šťastnou, protože je příliš krátký. Přišla jsem domů, podívala se do zrcadla a uviděla v něm úplně jinou ženu. Sebe, ale konečně takovou, jaká jsem. Odvážnou (udělat vše, co budu chtít), odhodlanou (dostudovat, najít si práci), spokojenou a sebevědomou. Sebevědomí je to, co mi chybělo. Vždy jsem se srovnávala s jinými ženami, poměřovala své fyzické i psychické schopnosti s někým jiným... Teď se na sebe podívám a připadám si poprvé za svůj život krásná. Je to i Tvá zásluha. ... (od jedné z vás)
Vaše emaily mi dodávají neskutečnou energii sdílet s vámi moji životní cestu, kterou jsem si vybrala, a za kterou jsem zodpovědná jen a jen já. Chci s vámi sdílet mé nejšťastnější okamžiky, kdy jsem jako v sedmém nebi i ty dny, kdy se chci zahrabat pod peřinu, aby mě nikdo nenašel. Chci vám poodkrývat, jak nádherný život může být, když přestanete říkat: "No jo, ona si žije..." a začít říkat: "Já chci taky...". Můžete mě proklínat, psát negativní komentáře, komentovat každý můj povzdych a špatný krok, nic z toho mi nevadí, když pak jednou prozřete a uvědomíte si, že můžete žít svůj vlastní sen i vy! A to, to vaše zjištění, mi za to stojí :) 

Takových podobných emailů mám ve schránce v tuto chvíli přes sto a nemáte ponětí, jak neuvěřitelně nádherný pocit, je nasměrovat tolik lidí, kteří si řeknou: "A dost! Já chci taky!" :) Miluju to a to je důvod, proč bloguju.. Vždycky byl a vždycky bude.

Krásný den. "Chcete taky?" 
Vaše TerezaInOslo

13 komentářů:

 1. Takové lidi jako ty mě motivují a inspirují, takže jsem ráda, že píšeš blog a ráda čtu tvé články ;)

  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Ty si proste perfektná, zbožňujem tvoj štýl. Neskutočný blog a neskutočná inšpirácia!
  Len tak ďalej, veľa úspechov! :)

  Izabell │MY DIARY/klik/

  OdpovědětVymazat
 3. Terez, vybrala jsi moc krásný úryvek. Přeju spoustu snových rán :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celý ten email byl nádherný... všechny jsou ! Vážím si jich ohromně moc.

   Vymazat
 4. Jsi úžasná osobnost, neskutečně inspirativní a motivující, děkuju bohu za takové lidi! Tahle krásná zpráva je jen důkazem :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ráda bych řekla, že lidí jako Ty by mělo být více. ALe neřeknu to, protože by to bylo pro některé škoda. Je dobře, že jsi jen Ty! :)
  Posílám pozdrav z Dánska (Už jsem myslela, že Ti budu blíž a ty odjedeš zpět do Prahy :()

  OdpovědětVymazat