Stránky

neděle 6. září 2015

Jak jsem se probudila šťastná ... a kolik toho můžete zažít za jeden víkend!

Nedělní zapadající sluníčko hodilo žlutou deku světla na tu naší českou krajinu. Necháváme se unášet tou nádhernou uvolněnou atmosférou za slov mé oblíbené... "Say you love me to my face, I need it more than your embrace..." Broukám si to s Jessie a Johni po mně šibalsky kouká. Miluje, když zpívám, moc často to nedělám. A už vůbec ne před ním, někdy mě ale načape, jako třeba dneska... Silnice nám plyne pod kolama a my vedeme nekonečné debaty o tom, kde asi tak budeme za rok, za dva, za deset. Naše oblíbené plánovací téma :) 

Vracíme se domů po nádherném dni. Vlastně celém víkendu. Páteční večer se nesl v duchu vzpomínek na rozverná léta na gymplu. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Jsem na ně všechny pyšná. A obzvlášť, když všichni tihle právníci, doktoři, architekti začnou rozjíždět v jednu ráno karaoke hity :)) 

V sobotu nás čekala nádherná svatba v Břevnovském klášteře, ze které jsem si na chvilku odskočila na přehlídku Denisy Nové na Mercedes Benz Fashion Week. Neotřelé prostředí skateparku na Štvanici byla trefa do černého. Trochu jsem organizátory proklínala, když jsem se škrábala v těch dvanácti centimetrových podpatcích na rampu, kde pro nás blogerky byla připravená místa. Já už se viděla, jak tam přede všema po té rampě jedu po břiše dolů... :)

Neděle se pak nesla v duchu celodenní gastronomického rande v Plzni. Odpočatí, natěšení, zamilovaní a trochu ofouknutí si to štrádujeme do Prahy...

Sobotní svatbováníChci si na ty šaty aspoň šlápnout :)

Dnešní den měl ve skutečnosti probíhat úplně jinak a na poslední chvíli z našeho tréninkového kempu sešlo, tak jsme po včerejší svatbě vyspávali růžova. Probudila jsem se přesně tak, jak by se člověk měl probudit každý den. Odpočatá, usměvavá, se skvělou náladou a vedle mého cukrouše. Nabírám vzduch z otevřeného okna do plic a cítím z něj, že se podzim už nemůže dočkat, až nás všechny zabalí do šál. Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy měla takovou radost, že je venku šedo a pršavo. To je ono... nedělní odpočívací nálada se dneska servíruje místo snídaně. Všechno ale popořádku, ještě pár fotek z MVPFW.

Mercedes Benz Prague Fashion Week

Natálka (blog The Nattiness)
Nicole (A Cup of Style)

Co s nedělí...

Vymýšlíme, co s tím dnešním dnem uděláme... Chce to něco nevšedního, Johni chce vyjet Miníkem do Německa, nebo Rakouska. Pořád mu připadá tak ohromně exotický dojet během pár hodin někam jinam než do Skandinávie. Nakonec zvítězila Plzeň, ani jeden jsme tam vlastně pořádně nikdy nebyli (já jenom asi desetkrát na závodech, ale to je vždycky příjezd do haly, závod, odjezd z haly).  A navíc jsem slyšela na Plzeň poslední dobou samé chvály a od Koko tip na skvělé místní burgery. S nacpanými břichy se vydáváme do centra plzeňského dění. Nevíme, co se děje, ale jdeme za davem a dobrou náladou. Všichni kolem nás čekají na něco frontu. V ruce drží mističky s něčím ohromně voňavým. Ah... Polévkový festival! Mňam! Škoda, že jsme zrovna nacpaní. Tak alespoň čicháme a kocháme se. 

Káva a dort

Na kávu a dortík se v neděli vždycky místo najde. To si pamatujte. Nemám ponětí, kam se v Plzni vydat. Tak se ptám vás na Instagramu. Během pár minut se mi dostane několik jednoznačných odpovědí a my kráčíme (já pádím, jak se těším) směr Le Frenchie. Ňam a poslechla jsem vás i v tom bodě, že musím zkusit TEN citrónový. Užíváme si nedělního snění a jen tam tak jsme. Naproti sobě.


To jsem to zas vzala od podlahy. A víte to zase všechno :) 
Dobrou noc moji ... 

Vaše TerezaInOslo

11 komentářů:

 1. Krásný, krásný, krásný.. já ti chci vždycky hrozně napsat, jak krásně to všechno píšeš ale nikdy nevím, jak jen vyjádřit, co ty tvý slova dokážou. Vždycky jsem prostě okouzlená. Tak asi jen Ach..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi zlato, Anie :) Já taky "achám" nad Tvými články :)

   Zdravíme do tepla!

   Vymazat
 2. Podľa fotiek a sprostredkovaných zážitkov ste mali krásny víkend. Neveste nevadilo, že ste sa vytratili na inú akciu? :-)
  Nevesta bola krásna, prekvapilo ma, že nemá závoj ani nič vo vlasoch - je to bežné u vás? Ja som sa presne pred rokom vydávala, preto sa toľko o neveste pýtam :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vytratili jsme se, když byl rodinný oběd :)

   Já závoj měla, tahle Terezka ne a stejně byla přenádherná :)

   Vymazat
 3. Vše je moc krásně popsané a ty fotky jsou báječné. Nutíš mě se těšit na další víkend. Ten koláč/dortík vypadá výborně! :)

  http://moimelea.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Vše je moc krásně popsané a ty fotky jsou báječné. Nutíš mě se těšit na další víkend. Ten koláč/dortík vypadá výborně! :)

  http://moimelea.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Terezko,zacala jsem tvuj blog sledovat pred 3 mesici,kdy jsi byla v Norsku..a ted ctu,ze pobyvas v Praze..Prestehovali jste se tam s Johnim natrvalo? :)

  OdpovědětVymazat