Stránky

středa 30. září 2015

FRESH NEWS: Mám dneska Den Blbec a miluju ho. Proč?

Dneska jsem měla Den Blbec. Přišel bez ohlášení. Ostatně jako vždycky. Co je divný je to, že jsem se ráno probudila se skvělou náladou. Ha - to tu totiž ještě nebyl. Zaklepal a bez počkání drze vlezl dovnitř zrovna, když jsem se po protažení snažila vyfotit pár hezkých fotek, které by mohly k nějakému akčnímu ránu inspirovat i vás. Chyba lávky. Tohle byl přímo Pinterest failure. Někdy vám je ukážu. Teď není čas je nahrát. Ale na jedné vypadám jako velryba, která se snaží o stoj na loktech a přitom skopnu foťák, takže je to celé ještě k tomu rozmazané.  Můj výraz mluví za vše!

Celý den se to se mnou táhlo. Jeden meeting za druhým, jedna bota za druhou. Zapomenu si foťák, vizitky, na tom posledním poliju celý stůl horkým čajem a završím to, když místo Johniho omylem vytočím obchodního partnera, abych mu bez jednoho nadechnutí vylíčila, že teda už toho mám dneska plný zuby, a jestli mi seběhne dolů otevřít, protože jsem taky zapomněla klíče. Rudnu. V tom ho vytočím znovu, abych mu přeříkala tu vtipnou historku, že jsem se zrovna dovolala obchodnímu partnerovi, aby mě pán v telefonu zmrazil, že je to zase jeho číslo. Lepší už to být nemůže. V tom mi škubne koutek a něco se ve mně přepne. 

Dojde mi, že vlastně ten můj den blbec miluju, protože zítřek bude skvělej. Dneska už jsem si to totiž vybrala :) 

Přijdu domů a tady připravené velice improvizované, ale o to roztomilejší domácí kino. Počítač na židli. Polštářema vypolstrované kanape. A hromádka toho nejpohodlnějšího Johniho oblečení. Pyžamové kalhoty, vytahané pruhované triko, které zbožňuju a i trenky. Trenky! Soukám se do toho a vím, že ten můj den blbec prostě miluju, i kvůli těmhle večerům.


Tak krásný večer i vám a až přijde ten váš Den Blbec, mějte z něho radost, přinese něco, co za to stojí :) 

Vaše TerezaInOslo

P.S. Fotky jsou ještě ke včerejšímu, protože mám obrovskou radost z vašich reakcí, sdílení a komentářů. DĚKUJU!

9 komentářů:

 1. A já si myslela, že podobné srandy jako vytočit dvakrát obchodního partnera se můžou stát jen mně :D A nemůžou! Juchů! :) Konec je nejlepší ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Obchodní partner se ani neusmál??? :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jo, ale já už byla rudá a zatmívalo se mi před očima, tak si to ani moc nepamatuju :))

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. Tak musím říct, že u obchodního partnera jsem se pobavila :)) Já jsem měla taky dnes docela den blbec, ale večer ve fitku to nějak opadlo ;)

  A.

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. Sakryš, tak třeba tam bude?! :)

   Vymazat
  2. To by byl skvěl film! :D Beze srandy... !
   Dny "Blbce" má asi každý, my s Nati jsme jednou šly fotit a kazilo se všechno už od rána, nejdřív Nati někde na škole ztratila bundu a týden jsme ji nemohly najít (naštěstí se našla, ovšem u tělocvikáře ve skříni!), pak nám volal fotograf, že se stala nehoda a nemá jak dorazit na místo, zmeškaly jsme dva autobusy a když už jsme jeden chytly, tak ten měl 30ti minutové zpoždění! :D¨Tak to prostě občas výjde, aspoň se máme čemu zasmát ;-) :D

   Klára
   NARA blog
   www.natalieklara.blogspot.cz

   Vymazat