Stránky

neděle 13. září 2015

FRESH NEWS: Co mi napsali z Klementina a kam jedeme dneska

Nádherné nedělní ráno!
Přišel mi milý email, o který se s vámi musím podělit.

"Vazena pani Salte,

vybrali jsme Vami vydavane stranky Tereza in Oslo pro zarazeni do vzorku ceskeho webu s cilem jejich dlouhodobeho uchovani pro budouci historicke a vyzkumne ucely." 

(Národní knihovna ČR) 
 My už jsme touhle dobou dávno na cestě na náš další spontánní výlet - tentokrát do Drážďan :) Ani jeden jsme tam nikdy nebyli, tak budu moc za vaše ověřené a skvělé tipy na kavárny, restaurace, místa a vůbec všechno. 

Děkuju! Krásnou neděli :) 

Vaše TerezaInOslo

12 komentářů:

 1. Gratuluju k úžasnému mailu od NK!! :-) Tohle je mimořádný úspěch a myslím si, že si ho tento blog opravdu zaslouží :-) Užij si Drážďany :-) Nechceš pak napsat tipy kam na kávu atd.? :-) Chceme se tam s přítelem v nejbližší době vydat :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimořádný úspěch? To bych si troufla tvrdit tehdy, kdy bych znala seznam těch dalších webů, které byly do vzorku též zařazeny :-). Aneb kde je řečeno, že jde o ty nej...lepší? NK to totiž píše velmi diplomaticky, to se musí nechat. "...pro zarazeni do vzorku ceskeho webu s cilem jejich dlouhodobeho uchovani pro budouci historicke a vyzkumne ucely..." Nemyslím to kousavě, úspěch to je každopádně, neboť o kom se nemluví, ten jako by neblogoval :-).
   Lea
   Drážďany plánuji v listopadu :-). Chtěla jsem původně jet na vánoční trhy, ale kamarádka, která tam žije, mě od toho odrazuje (údajně davy, davy, davy - pokud nemáte možnost jet jindy než o adventních víkendech). Teď o babím létě to bude paráda.

   Vymazat
 2. Tak email musel udělat velkou radost :) Máš tu úžasné a krásné fotky.

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko,
  úžasná zpráva o Národní knihovně.Věřím,že jsi zaslouženě pyšná a že tím dodáš ostatním
  chuť do psaní a jejich cílů.
  Užívejte si Drážďany,měj se krásně a ještě jednou blahopřeji.
  Renča

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem moc ráda, že se v dnešní rychlé době ještě najdou blogy, které nejsou jen o nádherných fotkách. Ano, fotky jsou vážně důležitá součást, to nepopírám. Na obsah textu se už ale bohužel takový důraz neklade. Natož na styl a sloh, který všechno dotvoří k dokonalosti. Jsem proto moc ráda, že napsali právě Tobě a že se ještě najde někdo, kdo dokáže naplno využít krásu našeho jazyka:) Skvělá práce Teri!

  Veru

  www.stylishcoffee.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ty bláho! Gratuluju!
  Výlet si užijte. DOufám, že budou nějaké fotky :)

  OdpovědětVymazat
 6. To je uspech vazeni 😃

  OdpovědětVymazat
 7. Gratuluji a chvalim fotky!muzu se zeptat,v jakém programu fotky editujete?zacinam fotit a jeste mi nesedl zadny program pro upravu...diky Lili

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Terezko,
  zrovna včera jsem taky byla na takovym jednodenním výletě v Drážďanech!! :) Museli jsme se minout - byl u Frauenkirche pořád ten úžasnej pianista s bílym pianem? Když jsme tam byli hrál zrovna Nuvole Bianche od Ludovica Ernaudi a šel z toho až mráz po zádech :-)
  Je to vážně nádherný město, měli jsme hodně rychlou prohlídku, pak jsme přejeli na Pillnitz a na závěr tříhodinová plavba po Labi do Pirny :) Jen škoda, že den má jen 24 hodin.
  Měj se krásně, Petra

  OdpovědětVymazat
 9. Páni, to je úžasné, moc gratuluji! Hodně štěstí i nadále :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
 10. Gratuluji, takový e-mail tě určitě hodně potěšil =)!

  WORLDNEEDSWOMEN

  OdpovědětVymazat