Stránky

sobota 1. srpna 2015

FRESH NEWS: Zažijte den à la TerezaInOslo

Tak je tu někdo, kdo hledá inspiraci, kam vyrazit zítra (v neděli) odpoledne? Já, že bych vám to mohla naplánovat :) To je nápad! Nepražským se omlouvám, určitě to (Náplavka a Dyzajn Market) půjde něčím nahradit! 


1. Nejdřív se dobře vyspěte, to je základ všeho :) 

2. Pak nazujte boty, do uší vaší oblíbenou hudbu a vyběhněte. Utíkejte. Dýchejte. Pravidelně a zhluboka. Nepřehánějte to, ale zase se nepodceňujte. Chce to tak akorát, aby vám to přineslo ten skvělej pocit štěstí a nové energie.


3. Dejte si sprchu, klidně si i zpívejte a navlečte něco skvěle komfortního. Třeba takové šedé tepláky a vytahaná mikina je naprosto ideální.

4. Pak si přichystejte dobrou snídani. Nachystejte ji tak, abyste ji jedli i očima. Já mám nejradši bílý talíř. Na tom vypadá dobře všechno (jestli ho máte) a dejte tam to, co máte rádi. Chtělo to by nějaké ovoce a zeleninu. Snídejte s těmi, které máte nejradši. A nebo víte co? Snídejte klidně i sami. Vemte si k tomu nějakou dobrou knihu a vychutnávejte si ten moment pohody. Jak dlouho se vám bude chtít...


5. Pak hrábněte do šatníku a najděte nějaký kousek, který už jste na sobě neměli nějaký ten pátek a cítíte se v něm skvěle. Uvidíte, jak se vám po něm stýskalo. Nezapomeňte na pohodlný boty. Velkou kabelu nechte, nebude se vám to chtít tahat.

6. Vyšperkujte to nějakou pořádnou rudou rtěnkou, nebo velkým šperkem.

7. Vyražte směr Náplavka (pro mimopražské místí trhy?, oblíbená kavárna?, procházka lesem? kolem rybníka?) 

8. Dejte si nějakou dobrou makaronku (můj favorit citrón) a kupte dvě, tři gladioly za 36Kč. Sedněte si, hoďte něco labutím a poslouchejte hudbu místní kapely. Jsou parádní a vás rozhopou v rytmu.


9. Až už vás bude bolet zadek, vydejte se směrem Dyzajn Market na Střeleckém ostrově a bloumejte. Nechte se kolíbat módními přehlídkami a prohrabávejte se designovými kousky těch nejtalentovanějších. 


10. Až až nastane ta chvíle, vydejte se ladnou procházkou směrem k vám domů. 

11. Doma si udělejte nějakou jednoduchou, ale výbornou lehkou večeři a zbytek nechám vaší fantazii.  


Tak jaký to bylo?

Mějte krásnou neděli a zase někdy napočtenou :)
Vaše TerezaInOslo

8 komentářů:

 1. Terezko přesně tak to zítra udělám, mluvíš mi z duše :) děkuji

  OdpovědětVymazat
 2. To zní jako plán :-). Ideální volba jak strávit poslední den dovolené... Den alá TerezaInOslo...akorát v mém případě nikoli po Pražsku ale po Olomoucku :-). Děkuji za krásné naladění ma další den...Už teď se na něj náramně těším ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný článek!! Máš skvělé nápady a vždycky mě dokážeš něčím namotivovat :)

  OdpovědětVymazat
 4. Máš obrovský dar -udělat z obyčejného svátek!Díky za inspiraci S.

  OdpovědětVymazat
 5. Terezko, Tvé fotky jsou úžasné.

  OdpovědětVymazat
 6. Jéééé :) To zní jako krásná melodie pro uši :)

  OdpovědětVymazat
 7. Terez, máš vždy moc hezký úhel pohledu přes foťák :-)

  OdpovědětVymazat
 8. To zni hezky! My maminky obcas vyhorime uz pri bodu 1 :-D

  OdpovědětVymazat