Stránky

pondělí 3. srpna 2015

FRESH NEWS: 6 hodin v tělocvičně, 2 fotky, 1 zmrzlina

Miluju, když mě bolí každý sval na těle. Na některé svaly jsem už docela zapomněla. Jsou to takové ty pod chodidlem a ty mezižeberní. Ty bolí jako čert. Dneska jsme téměř celý den strávili trénováním českého národního teamu, který se připravuje na Mistrovství Evropy. Bylo mi ctí choreograficky připravovat na ME už tři teamy a vždycky, když jsem po nějaké době v tělocvičně si uvědomím, jak ohromně mě to baví a naplňuje. Vždycky se sama sebe ptám, proč se tomu kruci nevěnuju víc... 

Miluju tu nádhernou energii mladých gymnastek, které stejně jako dřív já, každý den touží a dřou. Miluju ten pocit, že mám co předávat a miluju to souznění choreografie s hudbou, kdy můžu plout a tvořit. 

Vždycky mi tak někde vzadu něco rýpne, jestli bych se třeba jednou chtěla vrátit a ještě si zazávodit... ale ta dřina... ta mě z toho snu vždycky probudí.

Padáme unavení do peřin, protože nás čekají ještě čtyři dny kempu. A aby toho nebylo málo, místo obědové pauzy lítám z jedné schůzky na druhou a večerní rande strávíme prohlídkou několika bytů.

Tohle byl ten dnešní. Co tomu kousku říkáte? Je to takovej větší brácha našeho bytu v Oslu a je skvělej. Ale volba to není jednoduchá...  


Usínáme... dneska to už asi zalomím u pomerančové znělky... :) Zítra nás čeká další pernej a doufejme, že i skvělej den!

Vaše TerezaInOslo

8 komentářů:

 1. co tomu "kousku" můžeme říkat, když tam není vůbec nic poznat?

  OdpovědětVymazat
 2. Na fotce mezi futry mi pripominas Barboru. Profilem. Asi jste vazne segry. :) Uzijte si hledani bytu, planovani, predstavy. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? :) Někdy, ale opravdu jen málokdy jsme si trochu podobné!

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. ...to je opravdu kousek,ale co tím autorka myslela???...." já jsem akademickej malíř a žádný nepovedený obrazy nemám!...:))))))))

  OdpovědětVymazat
 4. Byteček bude jistě krásný, podle Vašich fotek nemůže člověk pochybovat o kvalitách Vašeho vkusu.
  Dle fotky, nejen Karlínského kostela, bych to typla na nějaký loft ve staré karlínské továrně (samozřejmě mezonet:D ). To veliké okno vypadá úžasně a pokud jich je tam víc, jen bych slintala blahem!
  Akorát osobně bych se Karlína trochu "bála" - rozhodně nepatří mezi mé favority co se týče bydlení v Praze...
  Každopádně přeji "šťastnou ruku" při výběru toho bytu a určitě se s námi podělte o info, která lokalita a byt to nakonec vyhrál:)
  Pěkné léto! Martina

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná poslední fotka bytečku:)
  Pro poslední anonymní:bydlení v Karlíně je nyní preferováno.Problémoví spoluobčané tu prakticky nejsou,většina bytů jsou v OV nebo družstevní.Pro mladé je tu spousta kavárniček,restaurací.Je tu klid a přitom centrum Prahy.Byty jsou zde nyní dost drahé.Karlín již není to,co bylo před léty:)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak byt bych osobně vzala už jen pro ten výhled a to schodiště. V takovém bych jednou chtěla žít :)

  OdpovědětVymazat