Stránky

neděle 12. července 2015

Palma de Mallorca plná palem, nádherných uliček a jednoho skvělého plážového tapas baru

Ležíme na velké posteli v malém pokoji někde uprostřed Milána. Záclony se jemně pohupují a my slyšíme ruchot milánského nedělního rána. Jsme unavení, ale dneska se ještě chystáme na pár hodin objevovat centrum. Jsme tu oba poprvé a dáváme mu hned 9 z 10 bodů. Ten mínusovej má za ty komáry... au... 10 z 10 dostala Palma de Mallorca, která si prvenství odnáší možná i proto, že jsme od ní ale vůbec nic nečekali. Její útulné uličky, milí lidé, čisto, zeleno a západ Slunce nám pěkně zamotal hlavu. Možná to bylo i tím, že jsme  v Mallorce strávili hned celý večer. Plný procházek, tapas, koktejlů a možná i proto, že se to všechno tak nějak prostě vydařilo. Všechny fotky jsou z Palmy.

 
Trochu mě svrbí svědomí, protože jsem plánovala, že vám budu přinášet čerstvé zprávy z našich cest. To se mi ale dařilo pouze na Instagramu a Facebooku. Tak vám budu postupně přinášet (nechci říka shnilejší) zprávy, ale řekněme prostě ne tak čerstvé. Můžete se tedy ještě těšit na historky z lodi, s kým jsme se na lodi seznámili a večeřeli téměř každý den, kolik jsme toho snědli (to snad ani nechtějte vědět) a uběhli, jak se nám líbilo ve Valencii, Marseille a samozřejmě i v MIláně, které jdeme teď objevovat.


Dneska večer už letíme domů a myslím, že už se oba těšíme na tu "klasiku", která vlastně tak úplno klasikou nebude. 

TAPAS VEČER

Nádherný večer jsme strávili v tomhle beach baru. Znáte ty momenty, kdy si připadáte, jako v nebi? Všechno je podle vašich nejtajněších představ. Upíjíte Margaritu z náderné obrovské sklenice, křoupete ciabattu a jíte ty nejlahodnější krevety na česneku a zajídáte je olivama. Tohle se stane jen párkrát za život a my si ty vzpomínky hodláme pořádně hýčkat. Až někdy budete na Mallorce, určitě si hlavní město nenechte ujít.


Krásný den a děkuju vám!
Vaše TerezaInMilano  

12 komentářů:

 1. Jé tak skvělé fotky. Hned bych se tam vydala. :)
  Reading With Lucy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Lucy,

   tak šup, ať to ještě stihneš tohl léto :)

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Já teda na Palmu také nemůžu zapomenout a vůbec na celou Mallorcu. Škoda, že jste neměli možnost projet celý ostrůvek, ale pokud vám to někdy čas dovolí, určitě tam zajeďte. Je to úžasné místo :) Moc krásné fotečky a už se těším na další články z vašeho dobrodrůža ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda, Míšo. Tak snad příště budeme mít chvílku :)

   Děkuju za přízeň a přeji krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. Terezko nádherné fotky,trošičku malinko závidím potichoučku tak nádherná místa kam myslím,že se v životě nepodívám.Mějte krásný zbytek dne a užívejte si !
  <3 Renča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, Renčo. Třeba podíváš :) Nikdy neříkej nikdy :)

   Hezký den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Hrozně vám závidím, někdy v budoucnu bych se tam moc ráda taky vydala :)
  www.meadelaida.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pojeď :) Můžeme jedině doporučit!

   Milý den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 5. Nádherné fotky, moc vám to přeji. :) Doufám, že se jednou podle plánů dostaneme. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj,muzu se zeptat kde presne je ten bar v Palme?Dekuji,Gabina

  OdpovědětVymazat