Stránky

středa 22. července 2015

FRESH NEWS: Snídaně na prkýnku, meeting za chůze a jak se zabydlujeme v Praze

Krásné dobré ráno,

Další horká letní noc za námi a další perný parný den před námi. Už jsme tu zdejší, protože Johni má konečně české číslo (umí ho říct i česky :) a dokonce i tramvajenku. Pamatuju si to jako dneska, když jsem dostala norské číslo a měla tam tři kontakty :) Myslím. že nám to zabydlování v Praze celkem jde. A nechybí dokonce ani ty staré dobré naše snídaně :) (pozn. je tu nějak moc smajlíků na mé poměry :)


.
Snídat budu vždycky, všude a za každých okolností. Nesnídám jen, když se mi něco děje, obhajuju diplomku, je mistrovství, nebo konec světa. Miluju aktivní rána. Ta naše byla zatím s kufrem sem a tam, ale teď už máme nastavený pracovní hodiny a každé druhé ráno půlhodinový pracovní meeting za chůze venku. To jsme se naučili v Norsku. Jakmile totiž někde nesedíte a ještě vám k tomu někdo neservíruje croissanty a kávu, proberete opravdu jen to nejnutnější a ještě ke všemu za zlomek času a na čerstvém vzduchu. Ob ráno pak chodíme běhat. Na Hrad. Je to paráda a je to 5k. Ano, taky spolu. A pak grep a káva a jede se!


A co vy? Snídaně ano, ne?


Když to všechno navíc naházíte na prkýnko, budete i dělat parádu :) 

Krásný úspěšný den, 
Vaše TerezaInOslo


13 komentářů:

 1. Kéž by se nám povedlo bý taky tak ráno spolu. Věřím, že to člověka nabije na celý den. Třeba se nám jdnou poštěstí. Zatím si budu užívat "ty vaše" snídaňové rána :) Miluju tvoje články. Mohla bych je číst pořád.

  http://www.pocitynevesty.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, nevěsto :)

   Na společné snídaně nedáme dopustit. Stojí za to :) Přeju, aby se podařily i vám.

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Snidani delam sobe i manzelovi do krabicky, bohuzel spolu doma snidat nestihame, tak alespon u krabicek v praci :)) kazdy u sebe :))

  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je milounké :) Tak my zatím máme to štěstí, že můžeme snídat spolu, ale určitě jednou na krabičky taky dojde.

   Krásný den, A.
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. Ty společné snídaně jsou fakt strašně milé :). Taková pohoda z vás vyzařuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milujeme společné snídaně :) Moc děkujeme!

   Milý den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Podle mě je snídaně základ všeho :) Základ dne, stravy, společnosti, vztahů,... bez snídaně není život :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bez snídaně ani ránu :)

   Hezký den, Baru,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 5. U nás snídaně na 100% ano a za všech okolností i před obhajobou diplomky :) A společné, ty jsou ještě lepší. Minule jsme se zrovna smáli a řešili, co je o víkendu horší - Jestli vstát jako první a skočit na čerstvé pečivo do obchodu nebo si těch 10 minut dýl pospat, ale za to být probuzený "randálem" při přípravě kávy. :) Už teď se těším na sobotu a taky na to, jak si přečtu další články od tebe! Krásný den.... Marti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky to někdy řešíme. Já jsem ale vždycky pro snídani a Johni pro spaní. Takže to dopadne tak, že já dělám snídani a on spí .))

   Moc děkuju, Marti,
   přejji hezký zbytek večera,

   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 6. Raňajky sú pre mňa základom dňa, síce nie som hladná predtým, kým odídem do práce, takže raňajky až v práci. Troška ma prekvapilo, že si na raňajky dávaš surový hrášok a kukuričku, mne sa to skôr hodí k obedu, či večeri. Alebo to bolo len pre photoshooting? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem našla v lednici a kupodivu tu byla vážně chutná kombinace :) Chřoupavé a vynikající. Nikdy nedělám jen "photoshooting" jídla, to by bylo až moc práce :)

   Hezký den, Slavko,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
  2. Snidam s manzelem kazde rano,Nespresso a neco
   Martina

   Vymazat