Stránky

středa 29. července 2015

FRESH NEWS: Proč jsou vzkazy z jídla nejlepší?

Krásné dobré ráno, 

dneska se nám do pokoje linul ten skvěle křupavý vzduch, co vás šimrá na nose, abyste už  vylezli z té postele. Po pár vteřinách jsem zjistila, že mě nešimral vzduch, ale Sid. Ten měl jeho křupavě studený nos jen pár centimetrů od toho mého a kdo ví, jak dlouho mě takhle hypnotizoval. Tipuju sedm minut a dvacet tři sekund. Pak mi ještě uštědřil jeho velké pac, jako že jsme si na tu procházku plácli a já z toho mám škrábance, jako kdybych se v noci prala se lvem. Ranní procházky mě neuvěřitelně nabíjejí. Hodíte na sebe v polospánku to nejpohodlnější co v okolí najdete a máte dobrou půlhodinku na ranní meditaci a plánování dne. Pak šup do legín a jde se běhat.
Naše dny plynou neskutečně rychle. Vůbec tomu nerozumím. Jen se probudíme a už hned zase padáme unavení do polštářů. Pracujeme od nevidim do nevidim a vlastně ani nemáme čas na ty všechny plány, které jsme v Norsku měli moře času plánovat. Někdy si ukousneme chvilku a to pak děláme spoustu tajných věcí. Stavíme slackline u nás v parku, jezdíme na longboardu pro Mrože a ob ráno běháme. To mě baví nejvíc. Jenže mi přijde, že nějak nemám čas to všechno fotit a pak o tom psát. Vždycky je pro mě náročné blogovat z jiného místa. Musím si najít svůj klid na psaní, pohodu na focení a vůbec. 

Ale jedno je jasné. Neuvěřitelně nás to tu baví a Johni řekne větu s takovým tim jeho šibalským úsměvem: "And you know what? I live here..." asi tak šestkrát denně :) Tak to jen pro představu... :)
-

Včera ráno jsem Johnimu napsala ovocem a kávou vzkaz. Já jsem se zamilovala do rybízového E, to je prosrě k sežrání :)

Ty nejjednodušší věci dělají tu největší radost. A takový ranní vzkaz jídlem je vůbec nejlepší. Protože ho pak můžete sníst. Jen si, prosím, na rozdíl ode mě dejte pozor na melounové V. A nejlepší, nebo  možná nejhorší na tom je, že mi to vůbec nepřišlo divný :)
Tak ať je ten váš den vydařený! Já mám dnes na plánu pár schůzek, na které se neuvěřitelně těším! Nebojte, všechno budete vědět, až bude ten správný čas :)

Tak pusu na kuráž, 
Vaše TerezaInOslo

9 komentářů:

 1. To s tím spěcháním chápu, mám ten samý pocit, i když mám mít údajně prázdniny. Jenže dvě brigády se hodně špatně stíhají a jeden pak neví, co by měl dělat. :) Všechno to je jako v nějakém snu, nic se nestíhá, ale zatím si nemohu dovolit říct stop. Až dnes večer si možná ukradnu chvilku sama pro sebe. :)
  Krásné fotky a výborný nápad s jídelním vzkazem, věřím, že se líbil. :)
  Kai

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni máme nějaké to uspěchané období :) Nám to začalo teď.

   Doufám, že si svoji chvilku užila :)) Takových není nikdy dost!
   Hezký večer a těším se na další komentář :)

   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. presne som sa chcela opýtať, či to opačné V znamená, že láska môže byť kľudne otočená aj hore nohami...? :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hehe, já ani nevím, nějak mi to přišlo takové přirozenější, nebo už jsme fakt unavená :))

   Krásný večer,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 3. To jsem zvědavá, co se chystá!
  A k těm fotkám.. Kdo si hraje nezlobí, viď Terezko :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady se chystají velké věci :))

   A máš svatou pravdu, Baru. "Kdo si hraje, nezlobí" na mě sedí ale úplně přesně :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Jé, já jsem si toho V vůbec nevšimla! :)

  Užívejte Prahu :)

  OdpovědětVymazat
 5. S tou hektičností a rozlítaností ti maprosto rozumím. Někdy je pekelně těžké zastavit, vypnout a najít ten svůj klid ať už na psaní článků nebo jinku altivitu. Já m poslední dobou podobné pocoty. V práci jsem od rána do večera, po příchofu domů hon obstarat domácnost a pak padám do peřin...a stejně jak ty mám proém ukrojit si chviličku klidu, abych mohla napsat článek na blog nebo si jít zaběhat,číst si... Nejklidnější jsou asi ty ranní venčení s naším čtyřnohým kamarádem :-).

  Užívekte s Johnim Prahy a żivota jako doteď. Mám radost když čtu tyto články. Každým řádkem na mě dýchá ta úžasna atmosféra toho, jak si život i přes ty něldy zapeklité překážky vychutnáváte <3

  Jitka

  OdpovědětVymazat