Stránky

neděle 5. července 2015

FRESH NEWS: Opulentní snídaně a ta nejlepší terasa na světě – našli jsme ráj na zemi

Krásné dobré ráno, kde jinde, než tady v téhle obrovské posteli by se mělo přemýšlet o námětech a mou knihu?

A pak mě napadlo, že bych se vlastně mohla zeptat i vás... tak se ptám: "Jak byste si ji třeba představovali vy?" 
.(Skoro) čerstvé zprávy z terasy. Itálie je čarovná. To jídlo, to víno, ta atmosféra... necháváme se unášet a plujeme... a to už doslova... Kam? To už přece všichni víte.


A takhle nám ráno při snídani zaparkovala Mrs. Preziosa přímo před očima. Včera jsme se nalodili a večer strávili na klidném moři směr Řím... tohle bude ještě něco :)Krásný den a pro ještě čerstvější fotky sledujte Instagram nebo Facebook.

Vaše TerezaInOslo

20 komentářů:

 1. Milá Terezko,
  knížku bych si představovala třeba jako příběh dvou lidí,Vás dvou a celkově sepsaných životních peripetií,
  nebo by bylo třeba i pěkné jako příběhy,příběhy z cest,zápisky a tak (na to jsi skvělá ).
  Tak jako tak se nesmírně těším až bude jednou knížka s vydáním na spadnutí :)
  Užívejte krásných dnů.Renča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je moc krásně napsané, Renčo :)

   Moc děkuju za nádhernou přízeň! Vždycky se těším na další Tvoje komentáře :)

   Krásný den
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Já bych do té knihy dala hezky popořadě články z blogu. :-) Je v tom trochu chaos, ale to máme i my čtenáři blogu, takže to můžou mít i čtenáři knížky ne? :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zní dobře. Tak chaos je v tom možná proto, že je to psané životem a ten trochu chaotický je :)

   Vymazat
 3. Je to úžasný! Ty fotky, ten život, ten přístup.. a jak by měla podle mě vypadat tvá kniha? Zajímala by mě celá ta cesta, od toho kuřátka, které vylezlo ze školy, po stěhování do Norska, zpátky do Čech.. o tom, jak jsi postupně rostla ty, jak rostl tvůj sen.. vyplněné příběhy z tvého života, pády a vzlety.. jak sis svůj život představovala v patnácti a jak se změnil tvůj pohled na svět.. Terezko, pokud budeš stejná jako teď nic tím nezkazíš a naopak získáš, piš tak, jak jsi psala doteď a slibuju ti, že tě všichni do jednoho budeme milovat <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, Anie :)

   Skvěle napsané :) Budu se snažit!

   Krásný den do tropického ráje!
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Terezko, úžasné fotky a naprosto dokonalý článek. Jako bych zas byla v Itálii :). Už se těším na tvou knihu. Šťastnou knihu jsem před pár dny dočetla a patří mezi mé oblíbenkyně. Vždycky, když mi nebylo zrovna do skoku, sedla jsem k ní a po pár vteřinách se culila jak malé dítě. Věřím, že tvoje kniha bude stejně úžasná, jako tvoje zážitky tady na blogu..a už se těším až vyjde a já s ní zasednu na terasu a nechám se vtáhnout, na chvilku, do tvého světa :)...Mimochodem, už jí chystám čestné místo na mém, stále ještě provizorním, nočním stolku :)

  Užívejte s Johnim krásných dní v Itálii.

  P.S.: Doufám, že bude i autogramiáda ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, Jitko :)

   Šťastná kniha je prostě skvělá! A nejlepším společníkem a dovolenou! :)
   To je tak nádherně napsané, Jitko :) Až mi budou docházet síly, budeš mi muset to místo na provizorním stolky vyfotit!

   Krásný večer,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 5. V Itálii jsem nikdy nebyla, ale z těch fotek úplně cítím tu atmosféru, kterou popisuješ. Nádhera. Přeju příjemnou dovolenou :))

  www.meadelaida.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak sem musíš, Adél! :) Moc děkujeme. Už jsme doma :)

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 6. Spíš než o knize je důležité přemýšlet o příběhu. Pokud je chabý, čtenář je otráven, že vyhodil peníze za knihu a ztratil cenný čas. Druhou šanci vám pak už většinou nedá. Hodně inspirace přeju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za radu. Budu na to myslet.. hlavně ne chabý příběh! :)

   Budu se těšit!
   Krásný den,

   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 7. Ahoj, jako vždy krásné fotečky :)
  Mohla bys třeba napsat historický román z Janova :)

  Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak na ten si, Andreo, teda zatím vůbec netroufám :) Leda, že by nebyl historický a nebyl by to román :D

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 8. Mně se líbí tvůj životní příběh a to, jak se dokážeš pro všechno nadchnout. Líbí se mi obsah tvých článků, ale zapracovala bych víc na zpracování. Dost často se to objevují chyby (já vím, nikdo není dokonalý), dlouhá souvětí a opakují se slova. Všechno je zbytečně přikrášlené (božské, úchvatné...) a občas se pouštíš do zbytečně rádoby básnických výrazů a působí to pak krkolomně, nepřirozeně. U blogu mi to nevadí a chápu, že češtinu jistě nepoužíváš každý den, ale u knihy bych nejspíš měla po pár kapitolách husí kůži. Nepřemýšlela jsi o nějakém literárním kurzu? Tvůj život je sám o sobě krásným motivem na knihu. Ráda bych si přečetla o tom, jaké to je být vrcholovým sportovcem, co všechno tomu člověk musí obětovat. Jak ses do Johniho zamilovala. Jestli jsi měla někdy pocit, že je to celé šílenství a nemůže to vyjít. Jak ses vyrovnala se smrtí maminky a jestli jsi společně se stěhováním do Norska přišla o přátele v Praze a vzdálila se rodině. A k tomu všemu bych přidala spoustu tvých krásných fotek. Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Katko. Píšu, jak mi to přijde pod ruku. Kdybych o tom hodně přemýšlela, nebyla bych to já :) Ale vím o tom a souhlasím, že do knihy se to nehodí. Budu mít po ruce editory a poradce, tak jsem si jistá, že to spolu dáme do kupy :)

   Hezký den, Katko,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 9. Na vydání knihy se moc těším! :)

  Pavlína (www.cocoshake.blog.cz)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsme dvě, Pavlíno :)

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 10. Tak jsem Váš blog konečně přelouskala! Začala jsem asi před dvěma měsící a musím říct, že jsem se na chvíle nad Vaším povídáním vždycky moc těšila.
  Doufám, že budete pokračovat i dál. Jste pro mě velkou inspirací, rádcem a jak jsem zjistila i útěchou. Vzpomněla jsem si na Vás při neúspěchu u důležité zkoušky na vysoké a hned se mi nezdar překonával lépe.
  Přeji Vám krásné léto a těším se na další články! Martina

  OdpovědětVymazat
 11. Myslím si, že ať napíšeš cokoli, tak to bude plné pozitivní energie a nádherného snění. :) Určitě bych ale ocenila celý tvůj příběh od Čech do Norska a zpět do Čech doplněný o tvá životní motta, pravidla, nebo přístup. :) Každý tvůj článek mi dokáže vykouzlit úsměv na rtech a díky nim jsem si také trochu dovolila snít a psát na svůj blog články trochu více o sobě. :) Už se na knihu moc těším a doufám, že budu mít tu čest tě potkat někdy na autorském čtení. :)

  PS: A rozhodně nezapomenout na okouzlující fotografie! :)

  OdpovědětVymazat