Stránky

středa 3. června 2015

FRESH NEWS: Rande s Mr. Avokádo

Včerejšek byl prostě skvělej... najednou ze mě všechny ty "obavy" neobavy spadly a konečně se můžu začít veřejně těšit. V Oslu už nám zbývá jen pár dní a začíná nám to patřičně docházet. Takže přichází takové ty klasické nálady typu: musíme na ten výlet na ostrovy, co už máme naplánovaný roky, musíme udělat pořádnou grilovačku, kterou už slibujeme léta, musíme jít do téhle a tamté restaurace, a zaběhat si kolem moře, musíme všechny navštívit a pozvat k nám na pořádnou Goodbye party.

Dneska jsem počítala, kolik už jsem v životě takových Goodbye party měla a jde mi z toho hlava kolem :). Hm, jednu před odjezdem do Skotska, jednu před odjezdem do Dánska a jednu před odjezdem do Norska - no to nejsou zrovna náročné počty, aby mi z toho šla hlava kolem :)) To je jedno, prostě jsem nadšená jako malá holka! 


Musíme uklidit a vyklidit byt, kterej pronajímáme ... ha, to je taky legrační shoda náhod :) Z jedné skupiny na Facebooku se totiž na mém Newsfeed  vyskočilo, že P.S. s českým "ová" hledá pronájem v Oslu. Je to tam cca 30 vteřin a já hned píšu. Hned mi přichází nadšená odpověď. Shodou okolností je P.S. čtenářkou blogu, žije na druhé straně světa, vystudovali jsme stejný gympl a k tomu, aby zkusila štěstí v Oslu jí popíchnul i můj blog. Legrační? :) Osudový! :)

Mr. Avokádo

Pořád mi není do skoku, tak sedím/ležím doma, i když je venku (dneska) nádherně, pracuju, pracuju a pracuju a v mezičase si stavím z kávových kapslí srdce a nebo si dělám avokádové sandwiche, kdyby vás náhodou tahle "veledůležitá" informace zajímala :) 


Takový avokádový sandwich je unikátně lahodný. Stačí, když do něj dáte všechno zelené a něco žlutého :) Ještě bychom to mohli vyšperkovat vařeným vejcem. 

Tak nádherný zbytek večera vážení a v Praze brzo na viděnou :) 
Těším se na vás! 

Vaše TerezaZatímJeštěInOslo

3 komentáře:

  1. avokado miluju. rozmixuj si ho nekdy s kiwi a jogurtem a trochu manga a to je mnamka :D

    OdpovědětVymazat
  2. Terez to jsou úžasné náhody .... tak jako je úžasný tvůj blog.....

    OdpovědětVymazat
  3. Jsi ta nejlepší bloggerka na světě! :) Mám tvůj blog strašně moc ráda.. velmi dobře se čte a máš tady nádherné a kvalitní fotky. Jen tak dál, a hlavně... nepřestávej! ;)

    OdpovědětVymazat