Stránky

středa 10. června 2015

FRESH NEWS: Blondýna, Nor a deštník

Krásné dobré ráno. Sluníčko nás hladí po tvářích a napovídá, že už je čas vstávat. Nádhera. Konečně to vypadá, že se někdo tam nahoře umoudřil. Já Johnimu totiž naslibovala tropy a třicítky a Johni přijel do pražského upršeného podzimu. Deštník je tedy s náma všude, i na fotkách.

Naše dny jsou plné od rána do noci. Baví nás to, ale chybí nám trochu ta norské pohody, kterou si vzít rozhodně nenecháme. NIKDY! :) Na tom jsme se už domluvili :) Jsme tu zatím na pár dní, kdy musíme zařídit kupu věcí, všechny potkat a všechno přichystat. Už jsme stihli nasytit naše gurmánské choutky v naší oblíbené Farmě, v NOI, včera jsme měli chvilku zastavit se v kavárně u Ivety Fabešové, kam se rozhodně musím vrátit na dortík a všechno to nafotit. Na ulici jsme náhodně potakli známé a neznámé tváře a to je paráda. Praha je tak malá  :) Už je tradicí, že když jsem v Praze, stihnu i mojí Péťu Budínovou, která se mi už léta stará o vlasy a včera jsme vybrali novou letní blond :) Baví mě, moc! A Johniho prý úplně nějvíc.




Na dnešek se těšim. Je plný k prasknutí. Tak sledujte Instagram, vždycky tam něco lupnu, a Johni někdy taky, když se někde připojíme na WIFI. Večer se vydáváme na taneční představení Fénix, kam jsme  byli s Johnim pozvaní a těšíme se! Moc :)

Tak nádherný den a vychunejte si ho, do posledního doušku. Je to potřeba jako sůl. 

Vaše TerezaInPraha

9 komentářů:

 1. Terezko, Peťu Budinovou znám už dlouho, ale nějak jsme na sebe ztratily kontakt. Pomůžete mi, prosím?:-) Krásný den, Ester

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? :) Tak to mám velkou radost. Napiš mi, prosím, na email TerezaInOslo@gmail.com a já obratem pošlu kontakt :)

   Hezký den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Terezko, Peťu znám už dlouho, jen jsme na sebe nějak ztratily kontakt. Pomůžete mi, prosím?:-) Děkuji a držím vám pěsti, Ester

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná barva na vlasy, doufám, že si prahu užíváte plnými doušky i s tím střídavým počasím. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju :) Taky se mi líbí :)) Užívali, teď zase na pár dní v Oslo a pak už na plno.

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 4. Krásné :-) Děkujeme.

  Zdravíme, Gábina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky moc děkuju, Gábino,

   Krásný den a ať je podle Vašich představ :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 5. Nejak mi ta barvicka k Vam nejde, me osobne se tamta libi vice, pro me ma vetsi smrnc. Hlavne ze se libi manzelovi;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo? :) V reálu vypadá trochu jinak - mnohem přirozeněji :) A šmrnc doháním charakterem :) Alespoň se snažím! Hehe :))

   Krásný den,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat