Stránky

pátek 29. května 2015

FRESH NEWS: Udělejte to dneska (zase) jinak!

Dobré ráno... dneska to ráno začalo jinak. Kaše v misce už mě začala trochu nudit, tak jsem povolila uzdu kreativity a vznikla kašová sklenička :) Když jsem do ní střídavě házela banány, borůvky, sázela jogurt a kaši, uvědomila jsem si, jak jednoduché to je... prostě to jednou udělejte jinak a zase vás to bude bavit :) 
 
A to můžete aplikovat na všechno... jednou už jsem vás k tomu vyzývala a myslím, že jsme zase všichni tak trochu zlenivěli a upadli do toho "stereotypního", které je někdy trochu nudné... Tak na co čekáte? A kdo článek nečetl - klik TADY!Během dnešního dne se rovněž můžete těšit na oprášený článek... který to bude vás budu ještě chvíli napínat :)


Tak vám přeji krásný den a "Udělejte to dneska jinak!"

Vaše TerezaInOslo

4 komentáře:

 1. ja vim, ze jsi nekde psala jaky mas fotoaparat. muzes mi to prosim zopakovat? jdu nakupovat a kazdy rika, ze je CANNON nejlepsi...jaky mas ty? mas s nima zkusenosti zkusila jsi i jiny? mas porovnani? dekuji moc

  OdpovědětVymazat
 2. To vypadá zatraceně skvěle a je to super nápad! Škoda jen, že by mi sklenička na snídani nestačila. :( Kvůli mýmu ranímu extrémně velikýmu hladu jde snídaně obmněnit jen málo. I když... na nějaké nové recepty jsem přeci jen přišla, doporučuji vyzkoušet puding z lněného semínka (http://readeatandlive.blogspot.cz/2015/05/jak-na-snidanove-nekase-no-5-puding-z.html). Jak tak nad tím ale přemýšlím, rozhodně bych si mohla takhle ozvláštnit sváču. Takže děkuji! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mňam, dostala jsem z toho hlad. Hned bych si dala. :) S jídlem raději moc experimentovat nebudu, nemuselo by to při mé šikovnosti moc dopadnout, ale mohla bych začít zase trochu pracovat... :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to úžasně. A přesně jak říkáš. Někdy stačí dát si jenom kaši do jiné mističky a hned člověk trochu vybočí ze svých kolejí.
  .
  A rovněž se přidávám k prvnímu komentáři s prosbou o odpověď, čím fotíš :)

  OdpovědětVymazat