Stránky

sobota 16. května 2015

FRESH NEWS: Johni má narozeniny :)))

Dneska jsem pro vás ukradla pár minut. Johni má narozeniny a já mu ráno přichystala brunch a včerejší večer věnovala pečení mého prvního Red Velvetu :) 

Ten mi dal zabrat, ale chutná božsky :)Johni si čte na svém novém PocketBook a vypadá, že si bude číst ještě tak čtrnáct dní :) Hehe, tak já vám zatím můžu napsat, jak se mi ráno dorťas sesunul jako lavina a místo tří pater bylo jedno :) Ale všechno se dá zachránit a my se nad mým dortovým faux pas smály asi půl hodiny :) Pak jsme ho snědli, velkou část, a ta krásná koruna se zítra ponese na Champagne breakfast k přátelům, protože je zítra národní den Norska a to je panečku velká slavnost! 

Na článek z minulého roku se můžete podívat tady: KLIK.A dneska máme u nás doma party a slavíme narozeniny :) I moje vlastně... ale to není důležité... Těšíme se! Kousky dortu jsem naaranžovala (jestli se tomu tak dá říkat) do skleniček a vypadá to skvěle! 

Takže jaké z toho plyne poučení? 

Z každého nedostatku se dá udělat přednost! Krásný den vám přejeme, 
Vaše TerezaInOslo

6 komentářů:

 1. Přeji pěkný den,

  poslední dva dny jsem strávila bloumáním na tomto blogu, prohlížením obrázků a získáváním nové energie a neuvěřitelného optimismu, za což bych ti chtěla moc poděkovat. :) Všechny články se výborně četly a hltala jsem hned další s tím, že bych některé věci chtěla změnit. Ne proto, že to tak dělá někdo jiný, ale kvůli sobě. :) Rozhodně se pokusím vrhnout do nových věcí, zkoušet všemožné projekty a dokončit ty rozdělané. Opravdu moc děkuji za inspiraci, energii a také podporu během ne zrovna veselých chvilek, kdy váhám nad sebou a svým životem. :) A omlouvám se, že nekomentuji, to bude jedna z prvních věcí, které začnu dělat. :) Hned, ne zítra. :)

  Dort je doopravdy nádherný a vše je nádherně naaranžováno. :) Přeji krásné narozeniny. :)

  Kai

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeeee, ani nevíš, jakou mám radost :) A já zas děkuju za tu Tvojí inspiraci - přesně takovéhle komentáře mě "nutí" psát dál... :) Držím moc palce, ať se všechny ty plány a projekty vydaří... Bude to fuška, ale bude to stát za to! :)

   Přeji hezké pondělí a někdy zase na virutální viděnou :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Ten dort je fakt nadherny.Johni ma stesti,ze te ma!;)
  Jen uz zacinam byt alergicka na slovo bozsky :D Cestina ma tolik krasnych slov a ty pouzivas to jedno porad dokola.Ale to je jen takova drobnost.Hezky den!
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Katko :) A co když je slovo "božský" moje oblíbený? :)))

   Božský start do nového týdne přeji :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat