Stránky

úterý 12. května 2015

FRESH NEWS: Fresh flowers in the house - fresh ideas in my mind

Tak pro tyhle skvosty jsem jela v neděli a byla to pravá idyla. Jela jsem na kole, kolem moře, svítilo sluníčko, doma vygruntováno a Johniho burgery v troubě. Pozvali jsme přátele k nám na večeři a jediné, co nám chybělo, byly čerstvé květy. K tomu všemu jsem dostala slevu, prej za "hezký voči" :) To jsem naposledy dostala akorát tak čtyřku na počítačích za programování webowky... S čerstvýma květinama vždycky přichází i přívan nových idejí a plánů. A že jich je :) Rozjelo se mi poměrně hodně měnších i velkých projektů a já mám obrovskou radost... kupí se to.. času je málo... ale tohle mě baví. 

A kdo sleduje Instagram, tak mu neuteklo, že jsme se v poslední době pořádně opřela do cvičení. Neuvěřitelně mě to nabíjí energií... Všem vřele doporučuju... především, jestli se cítíte unavení, nevrlí, nevyspalí, otrávení, nebo prostě jen trochu znudění - šup ven. Inspirace najdete kupu právě na Instagramu :) 


Tak přeji krásný zbytek večera, nebo rána a nebojte, na všechny ty slíbené články pamatuju - Recept na Skořicové růžičky s vanilkovým krémem i článek o plavbě na lodi. Jen času málo... :)


Vaše TerezaInOslo

4 komentáře:

 1. Strašně moc už se těším na ten článek o plavbě :) Dej pak prosím fotku na Instagram s popiskem, že už tu je prosím, ať moc nezameškám :) Děkuju.! Posílám pozdravy z Texasu .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jooo :) Vytroubím to do světa, až to konečně bude :)

   Krásný den do Texasu!
   Tereza

   Vymazat
 2. Ty fresh news mě děsně baví! Jen tak dál. A čerstvé květiny na stole nesmí chybět ani u nás!

  OdpovědětVymazat
 3. Paráda :) Mám radost!

  Nějak mě to chytlo, tak doufám, že zas brzy nepustí!
  Krásný den,

  Vaše TerezaInOslo

  OdpovědětVymazat