Stránky

středa 20. května 2015

FRESH NEWS: 1 fotka a 7 postřehů z posledních dní

Krásný den vám přeji. U nás je nádherně, sice ještě trochu zima, ale když vysvitne sluníčko, je to paráda :) 

Dneska toho mám až nad hlavu, ale chtěla jsem vám poslat pár postřehů z posledních dní... spolu s touhle fotkou, která je ještě z oslav 17. května. Jsme na ní trochu rozjaření, což skvěle zachycuje celou atmosféru oslav Norska.

7 postřehů z posledních pár dní:


 • Když se rozhodnete věnovat manželovi k narozeninám čtečku knih, musíte počítat, že ho na pár hodin, dní, týdnů ztratíte :) 

 • Češi jsou podle statistik nejtlustším národem Evropy, něco bychom s tím měli udělat...  napadá vás něco?

 • Když se něco po..., něco jiného, nového a mnohem lepšího přijde :) 

 • Dobrá snídaně je základ dne, udělejte si na ní čas! 

 • Když se do něčeho rozhodnete skočit po hlavě, musíte plavat a to tak, že pořádně... 

 • Odborníci považují 400mg kofeinu/ denně za zdravé. Skvělá zpráva pro všechny milovníky kávy - denně můžeme vypít čtyři až pět šálků espressa!

 • Když si uklidíte na vašem pracovním stole, nebo v zastrčených šuplících, jako byste si uklidili ve svých myšlenkách. Zkuste to, budete příjemně překvapení :)


Už jste koukali do kategorie LIFE, každý den tam odpovídám na pár vašich zvídavých otázek :) Tak si to nenechte ujít a třeba mi tam nějakou taky lupněte! 

Vaše TerezaInOslo

4 komentáře:

 1. Větříme novou práci na obzoru? :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná fotka :) Taky pevně věřím, že když něco nevyjde, příjde něco mnohem lepšího! :) Už se těším co to bude u tebe, juchůůů!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná fotka, moc vám to sluší! :) Doufám, že ti to všechno vyjde. :) Neumím si představit, že bych pracovala na zaneřáděném stole, posledních pár týdnů jsem trávila postupným přebíráním potřebných a nepotřebných předmětů. :) Máš pravdu, že se to najednou všechno promítá i do života. A s tou tloušťkou... Těžko někoho donutit se hýbat, když nechce, ale nerada poslouchám řeči, jak jim sport nejde, neumí to... Stačí se zakousnout, snažit a hledat na tom krásné stránky, které pohyb bezesporu má. A hned to jde všechno mnohem lépe! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Druhy postreh uz plnim :-) Zase jsem se do toho obula, abych nezvysovala prumery...

  A konecne jsem si po mnoha letech jen cteni blogu, taky jeden zalozila. Prave na toto tema, protoze mi vse ostatni prislo vycerpane. Ovsem minuly tyden a jsou tam dva posty, tak zatim pockam, jestli me ctenari sami nekdy objevi casem.:-)

  OdpovědětVymazat