Stránky

neděle 26. dubna 2015

Jak nám může jedno ranní rozhodnutí změnit celý den, tak ho pořádně zvažte

Probudila jsem se do nádherné neděle... Bylo sedm hodin ráno a v takovou hodinu se prostě v neděli nevstává... takže na sebe natahuju peřinu a "nutím" :) se ještě do pár minut... asi vám nemusím vysvětlovat, že to nebyl úplně nadlidský úkon :)  


Po pár sladkých minutách spánku zní už čas na nedělní vstávání přívětivěji. Přichází však moment, kdy mi v hlavě lítají tři možnosti. co s dnešním nedělním ránem a svědomí se probouzí jakbysmet. To si totiž nikdy nenechá nic ujít.

A) Vstát a jít si zaběhat
B) Vstát a připravit nedělní brunch
C) Zůstat v posteli a číst si knížku


Svědomí přímo vříská, že jasně, že áčko a jedině áčko a možná i třikrát dokola... ÁÁÁČKOOOOOOO!!! Racionální myšlení mi potvrdí, že se vlastně teoreticky dají stihnou všechny tři možnosti a budeme spokojení úplně všichni. Johni bude mít doma energií a dobrou náladou nabitou manželku a ještě k tomu brunch. Jedinej, kdo ostrouhá bude Alice Munro, která strouhá už nějaký ten pátek, protože jsem na čtení knihy zkrátka a dobře neměla čas... 

Může nám takové ranní rozhodnutí změnit celý den?

Vybíhá se... Nádhera... Hudba mi bubnuje v uších, srdce plesá radostí a svaly se pomalu rozehřívají. Uvědomuju si, že tahle volba je vlastně vždycky nejlepší. Jen překonat ten první krok...
"I don't sweat. I SPARKLE" haha... :)))

 I think I SWEAT... BIG TIME :))Páni, jak já jsem ráda, že jsem nakonec vyběhla... je mi skvěle... srdce mi bubnuje a svaly i svědomí mi děkují. 
Hodím si rychlou sprchu, zabalím vlasy do turbanu a házím na stůl ingredience na dnešní brunch. Umírám hlady ...Srandičky s focením přes telefon, kdy nám foťák visí na stromě... :) A když už jsem vám tady prozradila snad úplně všechno, proč si tutlat pro sebe i to, jak se dělá pravý norský chlebík s krevetama...


Potřebujete k tomu: 

Čerstvý chléb
Krevety
Vařené vejce
Majonézu
Něco zeleného

Žádná věda to není... Oloupete krevety, naházíte/narovnáte na chleba, obklopíte vařeným vejcem,  trochu majonézky, rukolu a je to!
A jak vypadá to VAŠE ideální nedělní ráno?


Tak dobrou chuť a krásnou neděli :)
Vaše TerezaInOslo

3 komentáře:

 1. poslední dobou se mi zdá, že komentuji každý článek. ale nemůžu si pomoc :D Moje ideální ráno je přesně takové, jako ho tu popisuješ a přesně takové jsme ho taky v neděli měla (bohužel bez tak dobře vypadající snídaně).. nicméně na ranní běh už si asi budu muset vždy trošku přivstat, protože v Texasu už máme po ránu krásných 25 stupňů a to na běhání úplný ideál není :/ :D Přeju krásný den a díky za tak isnpirativní a pozitivní články :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám radost, že je nás v tom mnohem víc :) Uf... to bych se zpotila, jen bych vylezla ze dveří. tak co večer?

   Moc děkuju a přeji krásný den do Texasu,
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 2. Ňam, ty sandwiche s krevetama! :-)

  OdpovědětVymazat