Stránky

úterý 24. února 2015

Wow, tak já to vážně dokázala...?

Tlukot srdce je silnější než rozvážné klapání podpatků. To když opouštím po několikahodinovém meetingu restauraci a svědomí mi nadšeným a zároveň unaveným hlasem připomíná: "A neříkala jsem to?". Zatím mi ještě nedochází, co se během těch několika hodin stalo... Do obličeje mi udeří vítr, vlasy mi lítají na všechny strany a já rozklepanou rukou šmátrám a hledám telefon, abych vytočila Johniho číslo a vylíčila mu highlighty meetingu. Wow, tak já to vážně dokázala...? Však už bylo taky načase... 

A víte, co je na tom všem nejlepší?
Začínáme hned zítra. Před chvílí mi přišly letenky a hned zítra letím na čtyři dny na můj první opravdový business trip. Já už se nemůžu dočkat! V hlavě mi lítá milion myšlenek... píšu, co mě právě napadá... Nejspíš to nemá ani hlavu ani patu... ale teď není na nějakou strukturu vhodný čas. Všechno se zdá, že jde najednou jako po másle a moje mysl zatím ještě neměla možnost si uvědomit veškerá fakta. Jsem neuvěřitelně vyčerpaná. Únavu zapíjím sklenkou šampaňského, které nám doma leželo od června... ano - od června! Ani nevíte, jak už jsem pomalu přes ty měsíce přestávala doufat, že ji někdy vůbec otevřeme. To jsem však nevěděla, že klíč k tomu, abychom tuhle láhev plnou bublinek otevřeli, leží úplně jinde - zkrátka a dobře jsem si musela vytvořit pozici na míru a přesvědčit je, že mě potřebují. A jestli to bylo jednoduché? Myslím, že znáte odpověď!

Proč mi o tom sakra neřekl někdo před tím půlrokem? Hm... protože to by nebylo ono... protože bych neměla čas psát blog, což mě neuvěřitelně baví a budu v tom pokračovat, co mi síly budou stačit. A protože tenhle půlrok pro mě byl tak neuvěřitelně výživný, že by to vyšlo na několik hodin vyprávění. Poznala jsem sama sebe, zvládli jsme s Johnim dost finančně i psychicky náročné měsíce a přišla jsem na to, že v životě je lepší si počkat a vytrvat, než chtít všechno teď a tady. Naučila jsem se být pokorná a trpělivá a co vlastně se svým životem chci udělat. 

A v neposlední řadě jsme si s Johnim vyzkoušeli, že ať se děje, co se děje, jsme tu jeden pro druhého a na té lodi plujeme spolu. A když jeden spadne přes palubu, je tu ten druhý, aby mu podal ruku a vytáhnul ho z té bryndy. 


Z celého srdce vám opravdu moc děkuju za vaší nekonečnou a neuvěřitelně pozitivní podporu! Ještě není úplně vyhráno, kontrakt budeme projednávat během pár následujících dní, ale pro mě už vlastně tak trochu vyhráno je - dokázala jsem si, že když v životě opravdu něco chcete, opravdu hodně, s kapkou trpělivosti a horou zapálenosti a píle toho jednou dosáhnete! 

Já vám přeji, aby se i ty vaše sny proměnily v realitu. Něco vám totiž prozdradím - jde to! Musíte ale opravdu chtít.

Krásný zbytek večera a fotky z následujících pár dní budou na Instagramu/Facebook a snad se i na chvíli dostanu na blog. 

Vaše TerezaInOslo

28 komentářů:

 1. Gratuluju Terezko! Mam veeelikou radost! A jsem rada, ze jsi ukazala, ze to fakt jde a snad i ja jednou dokazu to, co si opravdu preju :)

  OdpovědětVymazat
 2. Také se připojuji ke gratulacím! A trochu sobecky doufám, že budeš mít alespoň trochu času, abyses s námi o ty zážitky a příběhy podělila! Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko, tvůj blog čtu už dlouho a jsi pro mě neuvěřitelnou inspirací a vzorem. :) Moc ti gratuluji k tvemu splnenemu snu, ze srdce ti to přeji. :) Zase jsi mi dokázala, že když chceme a bojujeme můžeme dosáhnout všeho a moc ti za vše děkuji. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Také ti moc gratuluji!!! Sama teď hledám práci a vím, že najít něco, co by člověka opravdu bavilo, není vůbec jednoduché.. Ale vyplatí se jít si za svými sny, to tedy ano a ty jsi toho důkazem! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jsi úžasná! Gratuluju a věřím, že teď budeš už jenom stoupat! :) Z toho článku sálá takové nadšení, že bych Tě hned objala a slavila s Tebou! :D

  OdpovědětVymazat
 6. Milá Terezko, moc TI gratuluji! Jsi pro mnohé velkou inspirací a nadějí, že když se chce, tak jde hodně. Obdivuji Tvoji píli a výdrž! Ať se i nadále daří a vše co děláš Tě baví. :)

  OdpovědětVymazat
 7. PECKA!!!!! Moc gratuluji, jak je možné, že mam radost i když jsme se v životě neviděli???? Jo a nádherné fotky!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Gratuluji moc. Je uzasne videt ze se nekomu plni sny!

  OdpovědětVymazat
 9. Gratuluju a moc ti to přeju :-) A těším se na fotky :-)
  Š.

  OdpovědětVymazat
 10. Přidávám se ke gratulaci! Jsi úžasně inspirativní a všechno si to zasloužíš! :)

  OdpovědětVymazat
 11. velká gratulace :) to je prostě boží, něco takového dokázat v cizí zemi!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Obrovská gratulace! :) Mám strašnou radost, že jsi to dokázala. :)

  OdpovědětVymazat
 13. To je skvělé! Moc gratuluji a ať se ti v nové práci líbí :)

  OdpovědětVymazat
 14. Milá Terezko, z celého srdce Ti gratuluji a přeji hodně štěstí v nové životní etapě. Moc se těším na další Tvé články a především na Tvé dojmy v nové práci... pro mnohé z nás ses tímto blogem stala součástí našich životů a inspirací. Ať se Ti daří!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Tak velmi som ti drzala palce ;) obrovska GRATULACIA :) :) :)

  OdpovědětVymazat
 16. GRATULUJEM! Za svojim snom si isla spravnym smerom. Zelam Ti stastnu cestu :)

  OdpovědětVymazat
 17. Gratuluju!!! Moc Ti to přeju!

  OdpovědětVymazat
 18. Gratulace obrovská!!! Seš fakt jednička ;) Ze srdce Ti přeju, aby to místo bylo opravdu takové, jaké sis ho vysnila ;)

  OdpovědětVymazat
 19. To se čte tak hezky.... když je někdo nadšený... když má někdo vizi a jde si za ní... když se o ní podělí a dokáže tak inspirovat druhé... ukázat, že když člověk chce a je trpělivý, tak si může život udělat podle sebe! Díky! A taky gratuluju!

  OdpovědětVymazat
 20. Strašně moc Ti gratuluji!!!! :) Velká inspirace a motivace pro mě ;-)

  OdpovědětVymazat
 21. Moc děkuju za vaše nádherné komentáře. Vážím si každého!!! Mějte krásnou neděli.

  Vaše TerezaInOslo

  OdpovědětVymazat