Stránky

pátek 28. listopadu 2014

Inspirace na Vánoce vol. 2 aneb "Já už vážně letos nevím, co zas kupovat"

JUPÍÍÍÍÍ!! Miluju rozdávání radosti, a že jí dneska bude! Máme totiž 6 zbrusu nových majitelek Jeleních šperků

Ohromně moc GRATULUJI vítězkám:

Lucie Johaníková (blog)
Jana Horníková (blog)
Aneta Stavi (Facebook)
Klára Konečná (Facebook)
Aneta Jakšíková (Facebook)
Ellen Frodlová (Instagram)

A vy ostatní nesmutněte - když se do Jeleního ateliéru vydáte a jelínka zakoupíte - nezapomeňte na magické heslo "TEREZAINOSLO", tuším, že vám to udělá velkou radost

Obrovské díky patří rovněž Barunce a Petře z Jeleních šperků za dodání cen do soutěže! Poklidná atmosféra, františkové a purpura se předhání, kdo bude víc vonět, prskavky prskají a vy máte ten jeden na dárek, na jehož darování a následné rozbalení obdarovaným se nemůžete dočkat. Který to je? Už ho máte? Jestli ne, tak mám pro vás žhavého kandidáta. NAVÍC na vás na konci článku čeká další milé (tedy hned 6 + 1 ) překvapení. Z tohohle mám obzvášť velikou radost! Tak šup na to... 

Jeden z nejkrásnějších vánočních dárků, který jsem kdy dostala

Pamatuju si to jako dneska. Moje ségra poočku pokukuje, když mi v ruce přistane jemně růžový pytlíček, převázaný saténovou mašlí. Miluju takové dárky, čiší z nich ta preciznost a jsou promyšlené až do úplného konce. Otevírám ho a pomalu a opatrně vyndavám naprosto úchvatnou čelenku s pyšně se blyštícím jelínkem. Okamžitě se propadám. Láska na první pohled. Ta nádherná preciznost a ty detaily... to je moje. Jelínek má svoje jméno, náhradní díly i historii, o které si můžete přečíst na přiloženém návodu, jak se o jelínka starat. 

Božskej nápad, nádherný design, dárek přesně pro mě a tuším, že i pro ty vaše nejbližší. Let me introduce you JELENÍ ŠPERKY


JELENÍ ŠPERK

- pro sestru
- pro maminku
- pro kamarádku
- pro snachu
- pro kolegyni

A protože mi to nedalo a při vymýšlení témat pro sérii článků s pracovním názvem "co k Vánocům" jsem především hledala ve svých vlastních vzpomínkách. Jelení šperky byly jasná volba. A protože jsem chtěla tu nádheru vidět na vlastní oči, vydala jsem se tedy do samotného Jelenního ateliéru hned vedle Riegrových sadů (U Rajské zahrady 8). A pro vás, kteří ještě neměli tu čest, jsem udělala takovou mini jelení reportáž.

"Vítejte v Jelením ateliéru - místě, kde se rodí jelení šperky, koncentrují se milí lidé a preciznost nezná mezí"

Už samotný jelínek před obchůdkem vám vykouzlí úsměv a vy pochopíte, že tady je dotažený do konce i ten nejmenší detail. Zvoním na zvonek a přichází mi otevřít mladá dáma s úsměvem, který je opravdový. Tady totiž mají z každého nového příchozího lidskou radost. A to poznáte hned jak vejdete. Je to jako vejít do jiného světa plného nádherně šťastné energie. Ani nevím, jak to dělají, ale rázem vám, jak tašky s nákupem, spadnou veškeré starosti a vy se nemůžete vynadívat kolem dokola. Jelenoroj z venku
Bára (zdroj: Jelení šperky)
Poslouchám trochu té jelení historie a v tom začne něco cinkat a jelínkové se rozpohybují na takové mosazné točně. Jak malé dítě nadšeně střílím otázky... jednu za druhou... jelínkové se točí a já se v mžiku dozvídám, že to je místní Jelenoroj, který se rozpohybuje každou hodinu. Úchvatné, jako by toho nebylo dost :) Později se dozvídám, že tvůrcem Jelenoroje je manžel Báry Vogeltanzové, samotné zakladatelky Jeleních šperků. Jelení šperky vznikly úplnou náhodou. Ostatně jak už to v životě bývá. V roce 2005 vyrobila Bára jelení Pfka, která měla takový ohlas, že během pár let vznikla samotná značka Jelení šperky. Zdárný příklad toho, že i z počátku nevinné nápady se mohou vyklubat v nádherný koncept, který má obrovský úspěch. Chce to jen originální nápad, precizní zpracování, velké srdce a ohromnou píli. A i krapet času. Dobré slovo totiž v takových případech funguje ale úplně nejlíp... 

Jelenoroj zevnitř
Kolekce Jeleních klobouků

Měla jsem tu ohromnou čest se s Bárou potkat. Milá to dáma s velkým a dobrým srdcem, které vkládá do každého jelínka. V ateliéru rovněž potkávám i Petru, výkonnou ředitelku, a začínám tušit, že s Jeleníma šperkama mají co do činění jen lidé, pro které jsou jeleni srdeční záležitostí. Nakoukávám do jelení dílny, ve které je ten správný šrumec. Je to jako v Santově dílně. Sličné slečny precizně a s rozmyšlením lepí každý detail jelena, kteří po té prochází důkladnou výstupní prohlídkou. Když něco vzniká z vášně, poznáte to. Bára a Petra si ukrojí z jejich drahocenného času chvilku a vypráví mi celý ten jelení příběh a ukazují mi jednotlivé jelínky. Jelení brože jsou asi ty nejznámější, velice oblíbené jsou ale i jelení přívěsky, nádhrdelníky, čelenky (ty jsou pro malé princezny jako stvořené), naušnice, diáře a letos i pár kousků zbrusu nových a originálních klobouků s jelenem. Klobouky... to je moje. U nás na severu už se dámy klobouků nebojí, tak se nebojte ani vy! Uvidíte jak si budete připadat, že v klobouku se můžou dělat věci, které jsou jinak vám na míle vzdálené... 


Jeden z nejkrásnějších českých "suvenýrů", který jsem kdy viděla


6 ORIGINÁLNÍCH, NÁDHERNÝCH JELENÍCH ŠPERKŮ ČEKÁ NA VÁS

A protože i já, i dobří lidé v Jeleních špercích, milujeme rozdávání radosti, rozhodli jsem se, že 6 z vás obdarujeme jelením šperkem. A jak docílit toho, aby jelínek doputoval přímo k vám? Stačí mi do komentáře přímo pod blog/ Facebook/ Instagram napsat, jak se norsky řekne jelen + váš email.

Psát můžete až do půlnoci první adventní neděle 30.11.2014 6 majitelů jeleních šperků vylosuju ze všech odpovědí, jak z blogu, tak z Facebooku a Instagramu dohromady. Těším se!! 

MILÉ PŘEKVAPENÍ PRO VŠECHNY

A kdo se rozhodne vyrazit do Jeleního ateliéru a zakoupí jelínka, řekněte magické heslo "TEREZAINOSLO" a budete koukat, co se stane! A hned potom mi to vyfoťte a napište, já už se nemůžu dočkat :) 

Bára a Petra
Jelení ateliér poznáte už z dálky

Nádherný víkend přeji, 
Vaše StáleJeštěMarodícíTerezaInPraha

104 komentářů:

 1. Přeji hezký den!
  Odpověď je hjort.
  Veronika, voltnerova.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný článek, myslím že to je hjort.
  Simona, simuska02@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jelení šperky jsou prostě nádherný, a ještě lepší je, že je to české, ručně a s láskou vyráběné :)

  A překladač mi poradil, že se jelen řekne "hjort" :D
  eatrunlove@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Já už mám jednoho dárkově zabaleného doma a čeká na 24.12., kdy udělá mamce radost :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jeleni jsou krásní a ten jejich obchůdek taky!!!
  Pokud tuším dobře řekne se norsky hjort :-) k.kautska@seznam.cz
  P.s. Krásný blog, ráda ho čtu jen tak dál :-) Klárka

  OdpovědětVymazat
 6. Jeleni jsou úžasní!
  odpověď je hjort :)
  lenka.zlam@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Už dlouho je obdivuji! Třeba ke mně přijde jeden touto cestou :))
  Hjort, zuzana.krejzlova@seznam.cz
  Brzké uzdravení přeji!
  TakéMarodícíZuzkaInPráce

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj, taky jsem jelena vygooglila jako HJORT:)
  sabera@hotmail.cz
  Šárka

  OdpovědětVymazat
 9. Jelen se norsky řekne hjort a kdybych vyhrála, tak jelen poputuje pod stromeček pro mojí ségru - protože jsme všichni příjmením Jelínkovi - "Hjortovi", myslím, že by jí to hodně rozesmálo.:-)
  kklara.jelinkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj Terezko - Je to hjort :)
  nesvadbova.lenicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Páni, to je ale jelení stádo :) Dlouho jsem tyhle jelení šperky jen okukovala a je asi na čase si nějaký konečně pořídit :)
  Norsky se jelen podle Google řekne "hjort", tak snad Google pro jednou nelže :)
  blueberrypink@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Jelení šperky mám moc ráda! Odpověď je hjort.
  jana.lunakova@centrum.cz
  Hezký den. Jana

  OdpovědětVymazat
 13. Pěkný článek :)
  Ps: hjort ;) Elisa212@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. HJORT to je to správné slovo;) iveta.solinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj, norsky se řekne jelen HJORT [ jurt ] :)
  kamila.faustova@gmail.com

  Hezký den, K.

  OdpovědětVymazat
 16. Krásný a originální šperk!!!
  Translator mi poradil, že se jelen norsky čekne hjort. :)
  Přeji brzké uzdravení a zvyšující se počet čtenářů, StálePozitivníTerezko!
  mikisek09@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Jelen se řekne hjort :-)) Připomíná mi to norský výraz pro srdce.... že by to naznačovalo, že jelení šperk přiroste své majitelce k srdci? :-)
  Můj email je astriell@email.cz :)

  OdpovědětVymazat
 18. Boží, boží a ještě jednou BOŽÍ! "Hjortíky" už dlouho nenápadně okukuju, třeba na lidech v metru :) ...aneb, už vím, kam půjdu, až budu mít dlouhou chvilku.
  oudesova.d@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Krásná soutěž, jelení šperky mám moc ráda. :) Překladač mi prozradil, že jelen se norsky řekne Hjort. klarkamagatova@seznam.cz
  Přeji brzké uzdravení, Terezko :)

  OdpovědětVymazat
 20. Po přečtení článku, jsem ihned naklikla na jelenisperky.cz že je to přesně TO co dám svým 4holkám k Vánocům, bohužel příjem objednávek na vánoční dárky byl zastaven k 1.11.
  Ale aspoň jsem si objednala ten krásný diář v barvě úplně jako od Tiffanyho. Aaach... Moc se těším, na zapsání všech svých postřehů a snů :-)
  Jelen se norsky řekne Hjort ale jak je jelinek? Hjortík? Baby Hjort? Hihi :-))

  S pozdravem ze zasněženého Švýcarska Jana
  volkova.swiss@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě mrzí. Inu, v obchodě mají ještě dostupné jelínky, ale asi už nemáte cestu do Prahy...

   Tak třeba příště :)
   Vaše TerezaInOslo

   Vymazat
 21. Ti jsou kouzelní :) jeden hjort by se mi taky líbil. Ver.Vranova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Originální šperk.
  Jelen se norsky řekne hjort.
  Díky za vánoční inspiraci .
  jahnovarenata@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Jelínci jsou naprosto kouzelní jako celý článek o nich :) Narazila jsem na Vás nedávno, ale od té doby se z Vašich stránek nemůžu odtrhnout :) Přeji spoustu úspěchů a jen tak dál, ať máme pořád co číst :)
  Jelen se norsky řekne hjort.
  Bluemar@seznam.cz

  Krásné Vánoce přeje Markéta :)

  OdpovědětVymazat
 24. Ahoj, ja si zrovna jelinka preju k Vanocum, tak jsem zvedava, jak to dopadne. Kazdopadne bych se rada zucastnila tve souteze, odpoved na otazku je hjort :) Muj email je katka.seb@gmail.com.
  Katka

  OdpovědětVymazat
 25. Juj, to je roztomilý:33
  Jelen - hjort
  Něco podobnýho jsem viděla na VV..
  kliojagerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. "Hjort" vyhrává! :))

  Skvělá soutěž,žádného ještě nemám a po přečtení článku nějakého nutně potřebuju :))

  Hezký víkend, Barbora.
  rambouskovabarbucha@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Hjort :-) magda.sura@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Děkuji za isnpiraci, netušila jsem, že takový suprový obchod existuje. Jinak odpověď je "hjort" :)

  můj mail: kjandova2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. juchuuuu:)))
  Super článek Terez. Brzy se vydám do rajské zahrady (8) ;)
  HROJT er stor! :))
  gregor.agn@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Ahoj Terezko,
  Jelení šperky mám strašně ráda, i když nevlastním ani jeden. Ale Bára je strašně sympatická, sleduji vývoj jejího obchůdku od samého začátku a strašně jí fandím.
  Jelen se řekne norsky Hjort :)
  jezkova.katerina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Jelen se řekne hjort,podle překladače :) a je to krása! karolmachackova113@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Ahoj Terezko, jelen je norsky hjort :)
  A tento jelínek by mě velice potěšil, moc se mi líbí (už dlouho:)).
  L.vanerova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Ahoj Tery,jelinci jsou úžasni,také jsem před dvěma lety jednoho růžového měla,ale bohužel jsem ho na cestách ztratila.Treba mi Ježíšek přinese hjorta nového :-).Krasny první Advent. vero.nikka@post.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Hezký podvečer. Jelen je hjort :) Přeju krásné Vánoce.

  jmynarikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. HJORT a dakujem za darcek sa povie TAKK FOR GAVEN :) Pekny vecer jankaterek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 36. Jelen, neboli "hjort"
  Krásný adventní čas :)

  pavelkovaniki@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. nejspíš bych ho dala moji nejlepsi kamaradce:-) verim, ze by ji udelal radost! jinak jelen se rekne hjort.
  kristynapavkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Hjort! Jelínek je můj sen.. snad se ke mně brzy nějaký dostane.. :-) mjanovska11@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. hjort!!!!!zrovna dnes mi jeden prisel,dloho jsem kolem neho chodila,pak jsem delala na jednom tezkem projektu,ktery dobre dopadl a rozhodla jsem se odmenit. postaka jsem vyhlizela netrpeliveji nez deti Jeziska.Ted uz se par hodin kocham,uzivam si ho a primo ho miluju.Sen se stal realitou a krasnou,trpytivou zvonici kopytky,perlickami a mozna i rolnickami....jen poznamka ci upozorneni - na jelinky vznika zavislost:-),takze bych mu rada proridila brachu nebo sestricku.muj e-mail lefu@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 40. HJORT ;) aneta.stryczkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. jsou krásní, taky je zbožňuju! :) a jelen je norsky hjort, to asi teď bude na severu hodně skloňované slovo, až tam o nich rozšíříš povědomí a norky budou obratem skupovat český e-shop, hihi :)
  anna.repikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 42. Hjort
  pixinka10@email.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Jelen se norsky řekne hjort.
  janina.vencova@seznam.cz
  P.S. Úžasný blog, nádhera!!!

  OdpovědětVymazat
 44. Zdravime nemocnou Terezku,
  ctete myslenky, jelena jsem ukazovala manzelovi, ze bych si prala po stromecek a Vy napisete tento super clanek.
  Tak snad se na me a princeznu usmeje stesti nebo manzel si vzpomene a jelena (hjort) uvidime pod stromeckem.
  Mejte se krasne. Uzivejte predvanocni Prahy a prejem brzke uzdraveni.
  Misa s Elizabeth
  michala.rathouska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Hjort
  anna.genserova@gmail.com
  Jeleni sperky jsou uzasny! Od lonskych Vanoc mam doma broz :)

  OdpovědětVymazat
 46. Zdravím Terezko!
  Odpověď je: hjort
  A můj email: eliska.tesinova@gmail.com

  Pěkný večer

  Eliss

  OdpovědětVymazat
 47. Milá Teri,
  Tvůj blog jsem objevila nedávno a už jej mám skoro celý přečtený, píšeš moc mile a inspirativně.
  Jelen se norsky řekne hjort.
  Přeji krásný večer a brzy se uzdrav!
  Lucie
  johanikova.l@email.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Jelení šperky se mi moc líbí, už nějakou dobu pokukuju po nějaké čelence s jelenem, tak snad se letos dočkám :)

  Jelen se norsky řekne hjort.

  kaca.vyslouzilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. Milá Terezo, Tvůj blog (snad nevadí, že rovnou tykám) jsem objevila teprve nedávno díky Tvému vítězství v Blogerce roku. Je tu neskutečně milo a ráda zase přijdu.
  Zkusím štěstí ve Tvé krásné soutěži (jeleni jsou úžasní;)), magické slůvko je 'HJORT'.
  Krásné dny, Veronika. :)
  veronk83@yahoo.co.uk

  OdpovědětVymazat
 50. ááách... po jelením šperky toužím už nějaký ten pátek... tak se třeba poštěstí :-)
  Správná odpověď by měla být Hjort
  m.mosnakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Děkuji všem svatým za nápad udělat něco jako Blogerku roku protože nebýt jí, tak jsem dále přicházela o tvůj skvělý blog. Odpověd na tvou otázku zní: hjort.
  lifewithsandra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Hmm, snad se mi to tady neobjevi dvakrat:( norsky jelen se rekne hjort:) michalkakkk@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 53. Jelínci jsou úžasní! Odpověď na "záludnou" otázku je - hjort.
  sarka.chlubnova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Nádherná exkurze! :)
  Odpověď na otázku: Hjort
  ema.antosova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Po jelínkovi toužím už moc dlouho, jsou krásní. A norský jelen je HJORT!
  smidova(tecka)lucie(zavinac)gmail(tecka)com

  OdpovědětVymazat
 56. Ahojky...:)

  Přidávám se k ostatním :) Také jsem na Tvůj blog narazila až ve spojitosti s blogerkou roku. Články jsou krásné čtivé a pohladí. Jelinky znám, ale ještě jsem neměla tu čest nakouknout do obchůdku...:)
  Odpověď zní: HJORT

  Děkuji H-ana-H

  P.S.: knížku Babičko vyprávěj mám už doma - děkuji za TIP...!

  Matouskova.Hana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Dobrý večer,máte krásný blok.....snad nebude vadit když budu občas nakukovat :-)
  Norsky jelen se řekne hjort zem.lenca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Ahoj Teri, je to hjort,jak uz tady bylo nekolikrat vyse napsano. Jeleny miluji, mam uz 3, z toho 2 velke a hednoho mini a kazdemu se libi a slycham na ne same pochvaly. Rada se zucastnim tve souteze, dalsi prirustek mi udela radost. Verca ver.langerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Tak s tímhle fešákem (hjortem) bych se chvilku pokochala a pak bych ho štandopéde zabalila, převázala a šup s ním pod stromek. U švagrové by byl v tuze dobrých rukou. batika@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 61. Dobrý večer Terezko, šperky jsou nádherné, tak také zkusím štěstí. Jelen se norsky řekne "HJORT".
  Jinak přeji krásné Vánoce..... Na Váš blog jsem narazila také v souvislosti s Blogerkou roku, píšete skvěle:)
  Petra brozovapeta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. "hjort", mail: ladytattooch@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Dobrý večer, Terezko,
  náhodou jsme před pár týdny objevila váš blog a pravidelně si jej od té doby čtu. Děkuji za pěkné články.
  Jeleni jsou krásní. Je to oblíbené zvíře našeho dvouletého syna, tak zkusím štěstí.
  Norsky se jelen řekne HJORT.

  Přeji hezký večer,
  Hanka
  matejkova29@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 64. tak tedy norsky jelen je hjort a já bych nutně jednoho hjorta potřebovala :D tak prosím prosím štěstíčko :) j1t8lk4@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Hjort :-) toffo.toffo@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Dobry den, jelen je hjort ;). Iwuska.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Dobré ráno Terezko,
  ráda se zúčastním soutěže, ale prvně...
  moc díky za Váš blog, který jsem náhodou objevila díky Blogerce. Nyní každé ráno snídám a večer v posteli usínám u Vaším blogem, začala jsem totiž pěkně od začátku :-) Přiznám se, že o Jeleních špercích jsem doposud nevěděla. Určitě, až jednou budu mít cestu, tak určitě zajdu na kukandu.
  K soutěži, jelen - hjort (patikova.aneta@seznam.cz)
  Přeji brzké uzdravení a posílám pozdrav do krásného Osla.
  Anet

  OdpovědětVymazat
 68. Krásný článek o krásných věcech.
  Odpověď je 'hjort'
  Karolinalangrova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 69. Tak to je náhodička. Zrovna se chystám na výlet do Prahy a mám v plánu navštívit ateliér.
  Jeleních šperků máme doma několik. Díky dceři, která je mě naučila dostávat a já jsem se naučila je darovat.
  Tož tak.
  hjort ivana.hladka@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Terez, veliké díky za energii, kterou rozdáváš:-) Tvůj blog je super, vždycky se těším na nový článek!:-)
  Do soutěže se zapojím taky.
  Hjort. baraslamova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Ahoj Terez, hezky blog! Odpoved je "hjort". Diana
  majerovd@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 72. Vaše šperky jsou úžasné.Dcera je miluje a já si je od ní občas "musím" půjčit. Třeba se nám podaří sbírku rozšířit.
  Jelen se řekne HJORT.
  Krásný advent.
  prochazkovaha@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Ahoj Terezko,
  jelenní šperky jsou moc krásné. Je hezké vidět, že jsou mezi námi tací, kteří něco vyrábí s nadšením, protože to je na výrobku znát na první pohled. Jinak si myslím, že odpověď na tvou otázku je HJORT. Přeji pěkný den, Blanka.
  blankahruskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 74. Mily blog. Jelen je norsky hjort.
  pakika@email.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Ahoj Terezko, na Tvůj blog jsem sice narazila až po vyhlášení Blogerky roku, ale hned mě zaujal - je totiž úplně jiný než ty, které občas čtu. A to mě opravdu baví! Přeji spoustu a spoustu inspirací pro další články :)
  Jelen se norsky řekne hjort
  email: iva.wayhelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Soutěžím poprvé. Odpověď je hjor.
  martina.hulkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Jelen se rekne HJORT.
  mechanicka.sophie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Terezko, děkuji za fajn "téměř každodenní" počtení.
  Jelen se norsky řekne HJORT.
  vojtiskova.a@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 79. Děkuji za krásný a příjemný blog a taky zkusím štěstí :), odpověď je hjort a mail: janaostrizkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Ahoj Terezko,
  děkuji za další skvělý tip na vánoční dárky. Babičko vyprávěj a Dědečku vyprávěj už čeká ve skříni na svou chvíli pod stromečkem. :) A jelínci mě také zaujali, hned jsem si vybrala jednoho pro sebe.
  Děkuji ti za tvůj skvělý blog a všechny články. Mnohé z nich mám uložené v počítači a pročítám si, když potřebuji povzbudit. :)
  Jelen je hjort. :)
  anna.wankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 81. ...jelen se řekne hjort...a tyhle jsou moc krásné...
  fivet@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Nádhera. Odpověď je hjort. JKrystynikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 83. O jelenech uz dlouho premyslim. Zatim me odrazovala cena. Rada si ale zasoutezim :)
  Odpověď je hjort.
  Veronika_be@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Jelen se řekne norsky hjort (už o něm přemýšlím dlouho - jenom si nemůžu vybrat)
  skyvova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Ahoj Terezko,
  jelenní šperky vypadají úžasně, je to skvělý tip na dárek (Btw. děkuji i za tip - dědovi pořídím Dědečku vyprávěj, aby mohl napsat příběh naší rodiny pro našeho ještě nenarozeného synaú.
  Jelen by měl být norsky Hjort.
  Můj email: martina.juracek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 86. Správná odpověď je hjort. daniela.tauchmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Mila Terez dekuji za skvely tip na darek ..za jelinky se jeste pred vanoci urcite vydam a kdyby se nahodou usmalo stesticko ,tak bych se jednim HJORTEM taky nechala ozdobit :D
  janiej@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Znam je od kamaradky, ta jich ma nekolik. Odpoved je hjort. rorykstopka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 89. Ahoj Terezko, Tvůj blog mě zaujal - jsi moc šikovná :) Přeji spoustu inspirací pro další články a krásný advent :)
  Jelen se norsky řekne "hjort".
  f.martina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Právě jsem se rozhodla, že několik nemálo příštích měsíců budu muset přežít bez kafíček a dalších drahých neřestí - ty klobouky mě naprosto okouzlily :)

  Nicméně i já se přidávám s odpovědí: hjort a e-mailem: leichterova.jana@seznam.cz a doufám ve štěstí.

  OdpovědětVymazat
 91. Ty jsou tak rozkošní!
  Určitě by mi udělal velkou radost! Takže moje odpověď na otázku: jelen se řekne hjort. A můj email je styleinheart@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 92. Milá Terezko,
  kdybych nebydlela tak daleko od Prahy, hned bych do Jeleního obchůdku pospíchala, mám tak ale úžasnou záminku, proč se do Prahy vydat..:-)
  O paní majitelce a její obchůdku už jsem kdysi četla a už tehdy se mi líbila ta poctivá práce vyráběna s láskou..

  Jelen se norsky řekne hjort,
  nata.fm@seznam.cz

  Krásný zbytek dne plný úsměvů...:)

  OdpovědětVymazat
 93. Odpověď je hjort.
  Krásný zbytek neděle.
  A. (kohoutan@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 94. Och můj bože, já jsem se zamilovala, to je neskutečná nádhera. Obdivuju tu nápaditost a tu preciznost, žádné nedokonalosti, prostě jedna nádherná, neodfláknutá ruční práce. Prostě dokonalost...musím zkusit své štěstí...HJORT...slahorova.m@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 95. Velice zajimavy a inspirativni clanek. Jelen v norstine: HJORT, e-mail: LucaStanku@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 96. Milá Terezko,
  obdivuji, že ačkoli žiješ v Oslu, pořád sleduješ, co je u nás nového, a i nadále máš v srdci Českou republiku a Prahu - je vidět, že to Tvé srdíčko musí být opravdu veliké :) Těším se na Tvé další články a přeji Ti krásný adventní čas :)
  Přidávám se s odpovědí - jelen se norsky řekne "hjort" (simkova.vera@gmail.com)
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 97. Jelen se norsky řekne hjort. moprik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Jelen se norsky řekne HJORT a já bych ráda jednoho také na svůj zimní kabát... :-) Můj email je cmeldaa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Ach jo, nestihla som sa zapojiť :( Ešte o túto krásnu giveaway. Jelení šperky poznám, máme 2 veľkých jeleníkov aj doma :)

  OdpovědětVymazat
 100. Škoda, škoda....nestihla som to - tie Jelenčeky sú prekrásne......musím napísať Ježiškovi, keďže sa už nemôžem zapojiť do súťaže ( kerinka11@azet.sk)

  OdpovědětVymazat
 101. Mají kouzelný interiér. Já mám moc ráda jeleny, sobíky apod. A nejvíc mě dostal ten jelínek na chodníku před vchodem, to je smysl pro detail !!

  OdpovědětVymazat
 102. Dobrý den, jeden každý, já jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia USA, rychle chci, aby tento prostředek používat, aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh týká důvěryhodně a skutečné půjčky věřitel, který transformována můj život od trávy na milost, z chudoby s bohatou ženou, která se může pochlubit zdravého a bohatý život bez stresu a finančních potíží. Po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl podveden součet 5200 dolar stal jsem se tak zoufale při získání úvěru od legit úvěru věřitele on-line, kteří nebudou Přidat k mým bolesti, pak jsem se rozhodl obrátit se na přítele Důl, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o problému a náš závěr mi řekla o muži jménem pan James Franklin Scott, který je generálním ředitelem James Franklin Scott úvěr společnosti (franklinosayandescott@gmail.com), takže jsem se o půjčka součet ($ 320,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, aby půjčka byla lehce schválen bez stresu a všechny přípravy, kdy vyrobené o převodu úvěru a za méně než dva (2) dny půjčky byla uložena na můj bankovní účet tak chci poradit některý potřebuje půjčku, aby ho rychle kontaktovat: (franklinosayandescott@gmail.com) neví, dělám to se modlím, aby mu Bůh požehnal pro dobrou věc, kterou vykonal v mém životě. Díky Bohu, že jsem si zase usmívat doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a ti, kteří byli oklamáni, jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět víc, e-mailu společnosti na (franklinosayandescott@gmail.com) e-mail je dnes, a budete rádi, že jste udělal.

  Paní Elizabeth Lisa
  Bůh žehnej.

  OdpovědětVymazat
 103. Dobrý den, jeden každý, já jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia USA, rychle chci, aby tento prostředek používat, aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh týká důvěryhodně a skutečné půjčky věřitel, který transformována můj život od trávy na milost, z chudoby s bohatou ženou, která se může pochlubit zdravého a bohatý život bez stresu a finančních potíží. Po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl podveden součet 5200 dolar stal jsem se tak zoufale při získání úvěru od legit úvěru věřitele on-line, kteří nebudou Přidat k mým bolesti, pak jsem se rozhodl obrátit se na přítele Důl, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o problému a náš závěr mi řekla o muži jménem pan James Franklin Scott, který je generálním ředitelem James Franklin Scott úvěr společnosti (franklinosayandescott@gmail.com), takže jsem se o půjčka součet ($ 320,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, aby půjčka byla lehce schválen bez stresu a všechny přípravy, kdy vyrobené o převodu úvěru a za méně než dva (2) dny půjčky byla uložena na můj bankovní účet tak chci poradit některý potřebuje půjčku, aby ho rychle kontaktovat: (franklinosayandescott@gmail.com) neví, dělám to se modlím, aby mu Bůh požehnal pro dobrou věc, kterou vykonal v mém životě. Díky Bohu, že jsem si zase usmívat doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a ti, kteří byli oklamáni, jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět víc, e-mailu společnosti na (franklinosayandescott@gmail.com) e-mail je dnes, a budete rádi, že jste udělal.

  Paní Elizabeth Lisa
  Bůh žehnej.

  OdpovědětVymazat