Stránky

úterý 15. července 2014

Poděkování vám všem! Jste neuvěřitelní!


Miluju vaše zprávy! Každá do jedné mnou pohne... Vaše neuvěřitelné životní příhody a cesty, ve kterých jsou zakomponované mé články a má, jak tomu vy říkáte, „moudra“, která jsem si dřív psala do kapsy. Vaše zprávy pro mě znamenají víc, než si myslíte... Miluju ten pocit, že můžu někomu pozitivně ovlivnit jejich životní cestu. Miluju ten pocit, že v mém psaní někdo nachází sílu učinit životní kroky, které by jinak neučinil. Miluju ten pocit, že můžu svým životním příběhem ovlivňovat druhé a tak trochu je přesdvědčit, že to jde. Miluju ten pocit, že si někdo najde čas na to, aby si článek přečetl a miluju ten pocit, když se mi protočí panenky při pohledu na číslo návštěvníků na blogu. Jste neuvěřitelní! O tolika lidech se mi na začátku ani nesnilo. Vážím si každého čtenáře a každého jednotlivého komentáře a z celého srdce vám za to děkuju! Miluju psaní a vy jste možná i jedním z těch důvodů, proč jsem se rozhodla pracovat na knize. Bude to nějaký ten pátek trvat, ale neuvěřitelně mě to baví a o tom to celé v životě je, nebo ne?  

Vašimi návrhy jste mě rovněž tak napůl přesvědčili, že bych měla udělat osobní setkání s mými čtenáři blogu, a mně se ten nápad ohromně líbí! Nebudu vás tahat za nos, že se tak trochu bojím, že zamluvím stůl pro pár lidí a budu tam usrkávat limonádu sama. Ale myslím, že bych do toho měla jít a ptám se vás tedy, jestli byste dorazili na začátku září do malé zahradní kavárny, kde asi budu nervózně vysedávat a vyhlížet pár neznámých tváří, které znají mě, ale já je ne. Přišli byste? Budu ráda, když napíšete na Facebook stránku, nebo sem do komentáře. 


Mějte nádherný den a těšte se na další pořádný článek. Mám jich v hlavě desítky, jen vybrat ten, který bych vám poslala nejdřív.

Vaše nadšená TerezaInOslo

4 komentáře:

 1. Jsi úžasná, a to hlavně v tom, že se nevzdáváš. Dneska spousta lidí všechno odpíská předem, jen proto, že se jim to zdá moc těžký.. a přitom stačí jen chtít a dřít :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuju, Mariko. Někdy je potřeba i trocha toho životního štěští, ale u mě platí, že jakmile se chce - všechno jde :)

   Vymazat
 2. Možná nekomentuju každý článek, ale každý za posledního půl roku jsem přečetla jedním dechem. Není to vyloženě tak, že bych si při důležitých rozhodnutích říkala ,,Terezka z Osla by to určitě udělala tak a tak" nebo podobně, ale při čtení každého článku z něj čerpám pozitivní energii, optimismus a já jako snílek miluju články o tvých ať už splněných nebo ještě čekajících snech :) a za to ti děkuju :) ... Pokud sraz nebude v Oslu (kam bych ale jela hrozně ráda) se pokusím dostavit :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za krásný komentář, Michaelo. Však ani já po vás nemůžu chtít, abyste všechno komentovali, máte vlastní životy! Těší mě každý spokojený čtenář a ještě více, že ta životní energie opravdu proudí i přes internet :) Netušila jsem, že to může fungovat :) Sraz je už předběžně naplánovaný a bude se konat v Praze. Link na event: https://www.facebook.com/events/689770041092790/. O datu se ještě trochu spekuluje, ale budu se to snažit rozseknout, co nejdříve :) Tak se na Vás moc těšim a snad brzo na viděnou :)

   Vymazat