Stránky

neděle 17. června 2012

Jak mě chytila krativita za pačesy


A je to tady! Výsledek dnešní kreativní smrště! Vyměnitělný látkový obal na kapesníčky. Taková kravina a jakou radost vám to udělá. Za prvý máte pocit, že ještě něco můžete vyrobit rukama, a ne jen koupit v IKEE a za druhý, kreativita je jedna z nejkrásnějších věcí na světě. Můžete si brouzdat vlastné fantazií, kde vám nikdo neříká, jak to udělat a jak to má do puntíku vypadat. Můžete to klidně ustříhnout křivě, když se vám to líbí. Tak já jsem té své kreativitě povolila uzdu a vyšperkovala náš byt po svém.


Už dlouho jsme doma zakopávali o průhledný zelený látkový pásy. Po prvním nezdařeném pokusu o pověšení, jsme je zahodili do kouta a nevšimali jsme si jich. Dneska jsem ale vzala odvahu a jednoduše je na klandry přivázala. Vypadá to nádherně a vzdušně, a když do nich zasvítí sluníčko, připadáte si jako v deštným pralese. A tak málo stačí k radosti. A to ještě pořád není všechno, sama jsem i opravila dveře a vyleštila koupelnu, redesignovala kuchyň a konečně se dá v našem "walking closet" projít. 

Tak posílám trochu té kreativní také vám. Užijte si to! Když vás to jednou chytí, nepouštějte se a realizujte se, jak jen můžete!
Krásný večer a tisíceré díky za přízeň!

TIP: Okrasná karafa opravdu nevydrží, když do ní nalijete vařící vodu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat